reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tegoroczne Plany Sylwestrow

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

woloszki

Kocham M&M i D2 :*
Dołączył(a)
14 Marzec 2006
Postów
4 190
Miasto
Legionowo
Dziewczyny juz coraz blizej do tego wieczoru, kiedy pozegnamy 2007 rok.
Macie juz plany na ten dzien?
Wlasnie wczoraj bylam u znajomych i sie smialismy ze jak tak dalej pojdzie z naszym mysleniem to wkoncu spedzimy go w domku.
Mi sie marzy wyjazd w gory, nawet z dzieciakami pojezdzic na sankach powriowac w sniegu moze nauczyc sie jezdzic na nartach. Ale tak sobie mysle ze ciezko bedzie juz rezerwacja porzadnej i ciekawej kwatery. :-(No ale to nasza wina bo sie zapozno obudzilismy :-D
 
reklama
woloszki ja chyba tego roku spędze sylwestra z moimi rodzicami w domku.
Bo co roku jechaliśmy z Maćkiem do jego mamy
[*] ale teraz Maćka nie ma to chyba ja sama nie pojade do szwagra.
W sumie nie wiem co będe robić.Wiesz ze kobieta zmienna jest.

 
Ja mam zamiar pobalować - w zeszłym roku byliśmy na balu Wydziału Ekonomii w hotelu Forum i było super. Ok. 500 osób, dobre jedzenie w odpowiedniej ilości;-) i fajna muzyka:tak:. Mamy zamiar w tym roku również się wybrać na ten bal.
Co prawda Jacek nie bawił się za dobrze, bo byliśmy pokłóceni rozwodowo;-) ale w końcu do rozwodu nie doszło i mam nadzieję, ze w tym roku się nie pokłócimy przed Sylwestrem:-D:-D:-D
 
My chyba pójdziemy na bal organizowany przez firmę męża.
Trochę szkoda, bo wolałabym z normalnymi znajomymi.
No ale za to potańczymy sobie na balu :)
Tylko kieckę muszę zorganizować :)
 
A ja jak zwykle w domu... jakoże mój mało imprezowy jest... Już się przyzwyczaiłam... Widać w życiu się już wybawiłam. Mam nadzieję, ze wasze plany zrealizujecie w 100% i że zabawa się uda. :-)
 
a my nie wiemy - od kilku lat spedzamy sylwestra w gronie znajomych w domu ... i tym razem pewnie bedzie podobnie :)
 
Ja chciałam isc z Mackiem do operetki, ale nie mogą sie zdecydować, co bedą grac, a ja w ciemno nie ide :nie: Wiec na razie planów brak :-(
Ale za to idziemy w piątek do multikina na noc reklamożerców :-D Na całe 6 godzin, ma byc przy okaji niezła impra, no mam nadzieje, że troche sie pobawimy...Natka u teściowej :-D
 
A my w domku będziemy na bank,choć hmmm jeszcze nie do końca to pewne bo szefostwo mężusia coś kąbinuje zamknąć zakład do 3 więc może jednak ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
My też za późno się obudziliśmy. Od kilku lat jeździliśmy na Mazury na konie, ale teraz nie zarezerwowaliśmy odpowiednio wcześnie pokoju.
Poza tym nie wiem jeszcze jaki będę miała grafik na grudzień :-( Obym tylko na Święta mogła wyjechać do rodzinki. Wtedy mogę przeboleć Sylwestra w domu. Choć pewnie będzie się u nas na Rynku działo. Mieszkamy tu 7 lat i jeszcze ani razu nie witaliśmy tu nowego roku, a imprezy pod nosem.:-D
 
reklama
A mi sie bardzo chce na jakies balety:tak: dawno nie byłam:tak:teraz wychodzimy na Andrzejki, pozniej w swieta tez ale na sylwestra planow niet. Mamy kilka zaproszen ale zapowiedział juz przyjazd mój najlepszy kumpel ze studiów Misiek, nie widzieliśmy sie 2 lata i przyjezdza na tydzień:tak: Bedzie wesoło:-) Dodam, ze Misiek ma 2 m wzrostui wazy jakkies 140 kg:-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry