reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Tekściarze, czyli Lipcowe Dzieciaczki nauczyły się mówić:)

oliviaa

Fanka BB :)
Miasto
ateny-warszawa
Rozwiązania
0
zeby was troszke rozruszac laseczki zakladam nowy watek od dawna wyczekiwany-
najlepsze teksty naszych maluszkow:-)

reklama

oliviaa

Miasto
ateny-warszawa
Rozwiązania
0
napisala Klaudia:
>>Wczoraj przyszedł mój uczeń, a Maciek do niego "Ale śmierdzisz!":szok::szok::szok::szok: Normalnie nie wiem, co mu odbiło, skąd w ogóle wziął taki tekst?????<<

napisala Joasia:
>>ostatnio na pocznie powiedział do Pani , ktora stała obok ze " k***a to jest brzydko i nie wolno tak mowic" myslałam ze sie spale.........<<

e_mama

Lipcowe mamy '05 '09
Rozwiązania
0
eeeeeeeeee to akutat nie jest tekst ktorym mogłabym sie chwalic :dry::dry::cool2::cool2::cool2:
taaaa, ja dziś skręcam samochodem w lewo i patrzyłam centralnie w słońce, zupełnie nic nie było widać. Julka siedziała z tyłu za mną w foteliku.
No i jako że język mam plugawy:zawstydzona/y: tak oto sobie westchnęłam: "normalnie c_h_ u_ja widać::nerd:
A młoda od razu?
"co mamusiu? c_h_u_j_a widzis?"

:baffled::baffled::baffled:

popisałam się że szok, tak mi wstyd:sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Klaudia

Lipcóweczka 2005
Rozwiązania
0
I co Mamuśka odpowiedziałaś Julce? :-)

Olivia, należy Ci się jakaś nagroda za ten wątek :tak:

oliviaa

Miasto
ateny-warszawa
Rozwiązania
0
Olivia, należy Ci się jakaś nagroda za ten wątek :tak:
eee tam:-) watek zakladalam 20 sekund i chcialam to ju zdawno zrobic ale kurka mialm straszna panike zeby wymyslic jakis fajny tytul. wiecie po elfikowym rymowanym tytule watku z kosmetykami, presja byla duza;-):-p:cool2:

Lilka

Rozwiązania
0
jak kiedys pisalam,Milena jak jest niegrzeczna ma kare w postaci swojego pokoju i wychodzi z niego sama jak zlosci jej mina

no i jednego dnia sie narazilam,po czym uslyszalam

''las,dwa,cy!! do pokoju mama!!! w tej chwili!!''

:-D:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D

od tamtego czasu jak mama lub tata coreczce sie naraza,slysza ten zwrot za kazdym razem :-D

Lilka

Rozwiązania
0
niedziela,wiec wszyscy lezymy sobie ciutke dluzej
po czym tata zaczyna gilac Milenke
ta sie rechocze,az w pewnym momencie slychac:

''tata spaaaadaj! '' MY: :-D:-D
'' no spaaaadaj kufa'' MY: :szok:

Klaudia

Lipcóweczka 2005
Rozwiązania
0
Dzisiaj rano (jak w każdą sobotę :-)) upiekłam bułeczki na śniadanie. Maciek jedząc bułeczkę mówi: "Mamo, baldzo cie kocham, bo robis tyle pysnych obiadków i deserków.":-D

reklama

brunetka

Lipcowe mamy`05
Rozwiązania
0
Mateusz jak nabroi za kare ma iść do swojego pokoju.I po tym jak juz przeprosi za swoej zachowanie zawsze tłumaczemu mu ze tak nie wolno, ze nie można, ze trzeba inaczej..itp.

Ostatnio Mati tez siedziedział w pokoju za kare i "płakał';-)i w końcu mówi:
-Już mi przeszło! Moge przyjść?
-Tak mozesz.Prosze i przyjśc i mame przeprosic
-Ale nie bedziesz mówić:szok::szok::szok:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry