reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tekściarze, czyli Lipcowe Dzieciaczki nauczyły się mówić:)

ona sie smiala,bo tata gilal i mowila przez rechotanie :-)
dlatego to moze nie meic sensu dla innych,ale ja domyslam sie ze podczas tych laskotek cos musialo jej przeszkadzac i dlatego nie powiedziala dokladnie o co chodzi:happy: bo nie miala jak,przez te laskotki
 
reklama
Oglądałam z Maćkiem parę dni temu "Perfekcyjną panią domu". On mi się pyta kto to jest, ja na to, że perfekcyjna pani domu, a ta druga pani to bałaganiara :-)
Dzisiaj Maciuś przychodzi do mnie i mówi "Ty jesteś perfekcyjną mamą domu." :-D:-D
 
Maciek się ślizga na ślizgawce. W pewnym momencie mówi: "Mamo teraz ty się ślizgaj." Ja na to, że jestem za duża. On tak popatrzył na mnie "Psecies ty jesteś mała." :-D No i nie miałam wyjścia, musiałam się ślizgać :-D:-D
 
Nasza Gabrysia ostatnio uwielbia bawić się w doktora i gdy po raz kolejny poprosiła tatę, aby pobawić się w doktora, tata mówi: Gabrysiu, pobawmy się teraz w coś innego..., na co Mała: No dobzie, pobawimy się w dom, ja będę córećką, ty będzieś tatusiem i ja.... będę chora"!!!! :-D :-D :-D
 
Ale fajny wątek :tak:
Miśko lubi przestawiać litery i sylaby ostatnio: "Mamo, idę do kopoju bawić się gawonem":-p

długi czas nie mówił niebo tylko jebo, no i leci samolot a Michaś " Mamo tam, tam, w jebie, w jebie!" :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
ostatnio z Mateuszem byłam u moich rodziców na działce, a że było strasznie gorąco to się porozbielaliśmy. Mati i dziadek biegali w samych spodenkach po czym babcia też postanowiła, że zdejmie bluzkę i została w spodenkach i górze stroju kąpielowego. bardzo to zainteresowało Matiego " babcia po co ci to to u gójy" wytłumaczyliśmy, że kobitki noszą takie rzeczy ponieważ mają większe cycuszki niż faceci na co Mateusz skwitował " no tak faktyćnie babcia ty maś takie duzie cycuchy jak kjowa":-D
 
reklama
dziś mój Kuba poucz swojego kuzyna (też 3 lata)
"Simonku nie wolno, bić, giźc, pluć ani mówić kujwa jaśna :tak::tak::tak:"
 
Do góry