reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tekściarze, czyli Lipcowe Dzieciaczki nauczyły się mówić:)

reklama
napisala Klaudia:
>>Wczoraj przyszedł mój uczeń, a Maciek do niego "Ale śmierdzisz!":szok::szok::szok::szok: Normalnie nie wiem, co mu odbiło, skąd w ogóle wziął taki tekst?????<<

napisala Joasia:
>>ostatnio na pocznie powiedział do Pani , ktora stała obok ze " k***a to jest brzydko i nie wolno tak mowic" myslałam ze sie spale.........<<
 
eeeeeeeeee to akutat nie jest tekst ktorym mogłabym sie chwalic :dry::dry::cool2::cool2::cool2:

taaaa, ja dziś skręcam samochodem w lewo i patrzyłam centralnie w słońce, zupełnie nic nie było widać. Julka siedziała z tyłu za mną w foteliku.
No i jako że język mam plugawy:zawstydzona/y: tak oto sobie westchnęłam: "normalnie c_h_ u_ja widać::nerd:
A młoda od razu?
"co mamusiu? c_h_u_j_a widzis?"

:baffled::baffled::baffled:

popisałam się że szok, tak mi wstyd:sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
I co Mamuśka odpowiedziałaś Julce? :-)

Olivia, należy Ci się jakaś nagroda za ten wątek :tak:
 
jak kiedys pisalam,Milena jak jest niegrzeczna ma kare w postaci swojego pokoju i wychodzi z niego sama jak zlosci jej mina

no i jednego dnia sie narazilam,po czym uslyszalam

''las,dwa,cy!! do pokoju mama!!! w tej chwili!!''

:-D:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D

od tamtego czasu jak mama lub tata coreczce sie naraza,slysza ten zwrot za kazdym razem :-D
 
niedziela,wiec wszyscy lezymy sobie ciutke dluzej
po czym tata zaczyna gilac Milenke
ta sie rechocze,az w pewnym momencie slychac:

''tata spaaaadaj! '' MY: :-D:-D
'' no spaaaadaj kufa'' MY: :szok:
 
Dzisiaj rano (jak w każdą sobotę :-)) upiekłam bułeczki na śniadanie. Maciek jedząc bułeczkę mówi: "Mamo, baldzo cie kocham, bo robis tyle pysnych obiadków i deserków.":-D
 
reklama
Mateusz jak nabroi za kare ma iść do swojego pokoju.I po tym jak juz przeprosi za swoej zachowanie zawsze tłumaczemu mu ze tak nie wolno, ze nie można, ze trzeba inaczej..itp.

Ostatnio Mati tez siedziedział w pokoju za kare i "płakał';-)i w końcu mówi:
-Już mi przeszło! Moge przyjść?
-Tak mozesz.Prosze i przyjśc i mame przeprosic
-Ale nie bedziesz mówić:szok::szok::szok:
 
Do góry