reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teksty naszych dzieciaków chili mali mistrzowie ciętej riposty

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
A niech to
żeby nie zginęło w innych wątkach zakładam nowy :)

Na początek z cyklu poranna rozmowy przy czesaniu z moją młodą

młoda :
- mamo, wiesz jak będę duża to się ożenię z Cinkiem, bedziemy mieszkać w różowym domu z Hallo Kitty z czarnym garażem czarna studnią i czarną bramą. Ja będe mieć różowe auto z Hallo Kity a Cinek Czatne

Ja...-hmm, ale wiesz, ja się nie ożeniłam z moim bratem. Raczej powinnaś poszukać jakiegoś innego chłopca

młoda z rozpaczą w głosie- ale mamo, żaden chłopiec nie będzie dla mnie taki miły i uprzejmy jak Cinek

Ponieważ widziałam rozpacz na twarzy, mówię ok, zrobisz jak zechcesz...a ona ooooo to super mamo
-i mamo wiesz urodzę dzidziusia,będziesz dla niego babcią???
-tak, będę
- o to super mamo...i tu widzę ze mina znowu zmienia się na smutną dodaję więc
-ale wiesz, zawsze będę Twoją mama
młoda z ulgą....- o to super mamo wiesz?
-wiesz, w sumie to mogę ożenic się z Kacprem :szok::szok::-D

następnego dnia rano
-mamo wiesz, przemyślałam temat, postanowiłam że ożenię się ze Stasiem (z jej grupy w przedszkolu)
-co Na to Staś???
-No przeciez, zapytam jak dorosnę i wtedy się ożenię :)
 
reklama
Fajny wątek :-D
Gadam dziś z moją mamą o Kubie, bo od kilku dni upodobał sobie laptopa i non stop by siedział i albo grał, albo oglądał gry na yotube
dry.gif
no i moja mama mówi, że trzeba mu minutnik ustawiać i jak zadzwoni to koniec kompa i tyle. Na co mój Kuba mówi do babci "a jakby Tobie ktoś zadzwonił takim budzikiem, a Ty byś sobie gadała przez komórkę i kazał Ci w tej chwili skończyć, to by Ci było miło?!"
shocked.gif
laugh.gif


a wczoraj grał na telefonie mojego M i mu mówię "jak się skujesz to idziemy spać" a mój Kuba na to "a jak wygram??"
dry.gif
laugh.gif
normalnie ręce opadają
p.gif
 
Ostatnia edycja:
Fajny wątek :-)

Moja córka - oglądają wybory Miss:
"Mamusiu, Ty i tak jesteś najpiękniejsza, tylko Ci brzuch i zadek teraz urósł ;-)"

Wczoraj na dobranoc:
"Mamusiu, ale Cię kocham i jesteś taka piękna INACZEJ i grubiutka... "

Nie ma to jak dziecko na które zawsze można liczyć :-).
 
Dorzucę i ja:) Mój wówczas 2,5letni syn:
Ja: Chodź synku posprzątamy zabawki, pomogę Ci
Kuba: A co mamo, sama nie umiesz?
 
moja siostra poszła do banku z 4 letnim Maksiem. potrzebowała kilku minut na rozmowę z panią więc Maksio dostał do oglądania ulotki. po kilku minutach pani mówi:
- jak ty chłopczyku pięknie ,,czytasz" chyba chodzisz już do szkoły???
- nie proszę pani do przedszkola chodzę - odpowiedział Maksio
- rozumiem... no ale skoro tak już pięknie się nauczyłeś ,,czytać" to pewnie pójdziesz od razu do trzeciej klasy!!!!
- no teraz to już przesadziłaś proszę pani - odpowiedział Maksio...
 
Post super wątek wymyśliłaś:-)

to ja zainaguruję tekstem typowym dla mojego dziecka, czyli histerycznym...po tym, jak ojciec obsobaczył Flo za skakanie po siostrze, ta rzuciła się dramatycznie na łóżko z okrzykiem: "No i co Ty zrobiłeś! zniszczyłeś mi życie!":-D
 
Super wątek Post:tak:

Misiek:" Mamo ile będziesz mieć lat jak ja będę miał 10"
Ja: 35
Misiek:" Mamo ile będziesz mieć lat jak ja będę miał 16 lat"
Ja: 41
Misiek: yhy... to będziesz prawie umarła ...
 
Będe chyba sobie tutaj wpisywać tekściki na bieżąco bo mam do nich strasznie słaba głowę.
Stare ale jare, zapisze, żeby nie zapomnieć.
To jeszcze teksty Patryka jak miał 3 lata:

Mama -Kochanie jaki chcesz mieć samochód?
Patryk - Żółty
Mama -A szybki?
Patryk A szybki będzie miał przeźroczyste...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Andula..ja słyszałam że życie zaczyna się po 40-ce, ale może sie mylę :)
Haszi..z tym pedałem to mocne :)
Justi :)...najwyższy czas się nauczyć :)

moja babcia prowadzi rozmowy o zyciu z młodym kończąc tekstem...wiesz ale babcia to inne pokolenie...
Cinek się zamyslił....taaaaaa...inne pokolenie, biegnie do młodej i mówi, wiesz Babcia to inne pokolenie
-młoda ze znużeniem starszej i doświadczonej siostry mówi. oj cinek cinek, nie mówi się pokolenie tylko pokolędzie
cinek...aaaaa acha....no babcia to inne pokolędzie
Dominika;- ....no
 
Ostatnia edycja:
Do góry