reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

teksty

No to ja napisze, co ostatnio wypalił mój drugi syn( nie czterolatek co prawda).
Oskarek ma 2 i pół roku.
Saprowadzilismy Kamilka do przedszkola, no i w drodze powrotnej mijalismy pania z dalamtyńczykiem na smyczy.
Oskarek przechodząc obok pani krzyknął na pół osiedła
MAMO, MAMO zobacz krowa idzie.
 
reklama
Ja miałam nielada dylemat czy się śmiac czy upominac. Byliśmy na grobach we Wszystkich Świętych a mój synio kochany na cały głos wołał za mną "mamo a czy tu też leżą ci wszyscy zmarzli?"
 
Rozmawiam z Gabrysią, która przypomniała sobie jaki Łukaszek był malutki.
Pytam się czy aby na pewno pamięta jak Łuki był malusieńki. Ona odpowiada, ze tak, pamięta. Ja jej mówię, że Ona też była kiedyś taka malutka...
A Gaba na to: mamusiu a kto mnie wysiadywał??:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Ja: jak to kto?? ( pytam się bardzo poważnie ale leję:biggrin2: w duchu niemiłosiernie)
Gaba: mamusia czy tatuś???
I rozbrechtałam się na maxa....
 
HAHAHAHHAHAH - i kto wysiadywal w koncu?;-):-p;-)

3 texty Zuzki
sytuacja ,ma sprzatac pokoj:
Mowie: Zuziu pora zbierac zabwaki,ja szykuje kolacje..
Zuzka: Czy Ty musisz mnie tak meczyc codziennie...
- - - -- - - -- - - - - - - - -
Ja: Zuziu czy Ty moglabys sie dzisiaj opanowac i zaczac sie mnei wreszcie sluchac?
Zuzia: Widzisz... nie mozna miec wszytskiego.Ja np.chcialabym miec psa,kota,domek na Mazurach,a nie mam... wiec rozumiesz..
- - - - -- - - - ---------------
i z dzisiaj
Zuzia: dzis mam bardzo meczacy dzien?
Ja:Ojej ,3mu?!?
Zuzia: Bo musze w kolko przeskakiwac nad kaluzami..
 
Ostatnio piękna słoneczna pogoda jesteśmy na spacerku a Gaba:
- mamo słyszysz jak te ptaszki pięknie śpiewają???
-yhy...słyszę, pięknie - odpowiadam
Gaba na to:
- ten piękny śpiew ptaków to piękna muzyka dla moich uszów....
hehehehehehe
 
no to teraz czas na kosmatka. bylismy w wielkim hipermarkecie, zatrzymalismy się przy stoisku, za nami starsza para własnie zastanawiała się czy kupić kurę, czy nie. za kazdym raze gdy oglądali drób, egzaltowali się: o ta jest wspaniała. to już mój mały facet nie wytrzymał i na całe gardło: "tak z ptasią grypą". myślałam że się zapadnę!!!! sprzedawca nie wiedział co ma na to odpowiedzieć. ....
 
reklama
Do góry