reklama

Teletubisie!!!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez marul, 2 Kwiecień 2006.

1. marul

marul Gość

Co sądzicie o tych stworkach, jak reaguja na nie Wasze dzieci?

A oto co powiedzial o nich Jego Ekscelencja Magnifiscencja Santo Subito Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk:

"Są one wymysłem szatana i prowadza prosto ku zatraceniu (...) Wystepuje postac o imieniu Tinky Winky. Postać ta jest wyraźnym symbolem zboczenia jakim jest gejostwo. Po pierwsze jest różowa (???), kolor gejów, po drugie ma na głowie antenkę w kształcie trójkąta, a to przecież ich symbol. Po trzecie, nosi coś w rodzaju torebki, jak reszta tych zboczeńców"

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Czy ja niedowidzę, czy kolorów nie rozróżniam, ale dla mnie Tinky Winky jest wyrażnie niebieski (lub granatowy, jak kto woli....) ...
    Cholipcia, a mój Filip tyle się tego naoglądał, bo to chyba jakieś egzorcyzmy muszę dla niego zamówić, bo szatana i zboczeńca na własnym łonie hoduję..... może się jeszcze da dziecinę uratować...
    No i moze wiecie, jak skutecznie unicestwić płyty DVD, bo mamy na nich te szatańskie bajki nagrane....

pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. easy1978

easy1978 Fanka BB :)

Nie chciałabym usłyszeć zdania TR na temat Bolka i Lolka ;D

Jeśli chodzi o moją Mary to z całych programów tubisiowych chłonie najbardziej harce TYCH "ZBOCZEŃCÓW", których zróżnicowanie wg mnie uczy dzieci tolerancji. No ale to tylko moje skromne zdanie.

5. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Mój starszak wychował sie na Tubisiach i na razie niczego złego tzn. gejowskich skłonności ;), w nim nie dostrzegłam. Ale to może jeszcze za wcześnie? Zle zasiane w dziecku siedzi i dopiero w okresie dojrzewania sie ujawni??? ::)
    A jeżeli w tak chory sposób będzie sie podchodzić do bajek, to w każdej można znaleźć coś niestosownego. Miś Uszatek to przecież typ starego kawalera, też o skłonnościach homo. A Kubuś Puchatek - zgroza ::). Te jego pokątne spotkanka z Prosiaczkiem na obrzeżach Stumilowego Lasu !!!

A swoja drogą, to Ojciec Dyrektor gejowską symbolikę ma dobrze opanowaną. Ciekawe, skąd u niego taka znajomość tematu? Ja mam znajomego geja i torebki nie nosi. Trójkącikami też sie nie obwiesza.

6. agask

agask nałogowiec

Cuda cuda ludziska.
    Moja Karolka najlepiej reaguje na słoneczko.
    A kolor Tinkiego dla mnie jest mocno problematyczny, byłam święcie przekonana,że jest niebieski,czyli zgodny z twierdzeniem,że dzieci dobrze reagują na kolory podstawowe,ale może jest w nim ukryty jakiś niedostrzegalny przez zwykłych śmiertelników odcień różu.

7. Liriel

Liriel Fanka BB :)

To ja jestem bardzo ciekawa co Ojciec Dyktator powiedziałby o naszych rodzimych Domisiach?

8. Agawa

Agawa Fanka BB :)

Ciekawam z czym w takim razie kojarzy się Jego Eminencji Nono przez Julkę zwany niegdyś Panem Rurką ;)..
    No i są jeszcze zajączki ;)

9. nikita33

nikita33 Fan(ka)

No Sodoma i Gomora, ale wiadomo, to angielski serial a wszelakie zło ze zgniłego zachodu do nas przychodzi....

10. reklama
  11. azik

azik Gość

no jak Rurka - to już szczyt demonizmu  ;D

12. kolorowa_kredka

kolorowa_kredka Fan(ka)

a nasz synek ostatnio przy teletubisiach usypia :) a co do tinkiego to mi się wydaje że jest........fioletowy ::)

Poleć forum