reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

piekne zdjecia ;)

Ja sobie samam sesje zrobiłam i zdjecia wyszły super. W sepii i czarno-białym wychodza po prostu rewelacyjnie. Fajnie bedzie popatrzec jak wyglądało moje ciało w 40 tygodniu. Niestety zadne raczej sie nie nadaje do pokazania na forum, chociaz z jedno moze by sie znalazło.

Gumecka twoje zdjecie jest piekne, naprawde.
 
reklama
Dzieki babeczki

Dawidowa szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie to wzajemnie bysmy sobie zribily takie piekne zdjecia ;)

Hogatka ale ladny brzusio- kurcze ale wysoko go masz a tu juz koncowka.

A moj mezo jak mu pokazalam te zdjecia to sie o maly wlos nie obrazil i oczy wywali skad ja mam takie bo przeciez jak mozna sobie samej zrobic takie zdjecie, hahahah i podejrzewa mnie ze jakis inny facet mi je zrobil buhahahahaha, juz dawno sie tak nie cieszylam widzac ze sie rozzloscil hihihi. :laugh:
 
Mój mężulek chciałby mieć już dzidziusia na świecie więc zaproponowałam mu sexik ale on się boi że małego uszkodzi albo mi będzie nie dobrze i powiedział że może ze mną najwyżej po schodach pobiegać!
No i weż tu faceta o coś poproś!!!


 
Madzik nie martw się mój mówił to samo albo, że on nie może bo mysli, że tam zaraz obok jest głowa małego i że co on sobie pomyśli :)
 
Tak to jest z tymi facetami, najpierw by chcieli a potem kiedy przychodzi co do czego, po prostu okazuja sie tchorzami :laugh:

 
hyhyh tez to juz gdzies slyszalam Chyba u mnie w domu Nie bo tam jest male moze mu sie cos stac
Nawet do tego stopnia ze mnie nie przytuli normalnie bo sie boi brzucha dotknac ::) ::) ::) ::)
 
No przyznaję że te nasze chłopy to są tchórze,oni bardziej się boją od nas
ciekawe co to będzie w szpitalu przy porodzie,mój facet to pewnie zemdleje i lekarz będzie się musiał nim zajmować zamiast mną!
Cieniasy ci faceci!!!

 
reklama
Kociak-mam taką nadzieję ale mój facet jest strasznie wrażliwy na krew jak przeciął sobie palec i zaczęła mu lecieć krew to zrobił się blady i musiał się położyć żeby nie zemdleć!
Ale poród będziemy mieli rodzinny i chodziliśmy do szkoły rodzenia więc mam nadzieję że się trochę oswoił z tą myślą i jak narazie to chce być przy porodzie!
zobaczymy jak to przeżyje

 
Do góry