reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

reklama
Kurcze z tymi ruchami.... to jest tak, że niby coś tam mnie trąca tak z raz dwa razy dziennie ale, że mam łozysko na przedniej ścianie to ginex mi powiedział, że na te ruchy to ja sobie jeszcze mogę poczekać :?
czy któraś z was ma też taką sytuację- łożyko na przedniej stonie i dodatkowo nisko :?:
pozdro
 
Hej, ja też 7 kg do przodu:) Czyli w normie. Ale nie widać,m wszystko poszłow brzuch i cycochy, mam talie, nogi normalne, no moe pupa większa.
 
Czesc Dziewczyny :)

dawno mnie nie bylo ale mialam remoncik w domku, teraz musze nadrobic zaleglosci, bo widze ze troche tego jest :D
Jak ostatnio sie wazylam, to wskoczylo mi ok 5 kg ale mysle, ze do tej pory moglo sie cos zmienic, zauwazylam ze poszlo mi w uda i brzuszek mam sporawy ale moja rozbrykana dzidzia musi miec troche miejsca na rozmach :D

 
Yupiii! dzidzia kopie :) Już od kilku dni tak mi się wydawało,a dziś w nocy i w dzień dała (dał ;)) czadu, aż mi sie brzuszek ruszał! :D :D :D
 
moj dzidziek tez juz kopie jak szalony, zwlaszcza jak jest glodny lub najedzony.U mnie narazie o dziwo 5kg do przodu, mam nadzieje nie przekroczyc 10kg. A cialko tez zbiera sie tylko na pupie a brzusio maly.
 
Aletka, ale masz malutki brzuszek, moj w porownaniu do Twojego jest ogromniasty :)
Niestety nie mam cyfrowki zeby sie pochwalic

 
Cześć,
Mój brzuszek też jest już spory - 97 cm. Nastomiast w miejscu, gdzie kiedyś była talia :wink: mam 87 cm.
Pozdrawiam
 
Heja!
Ja w pasie przed ciążą miałam około 65-66 cm = teraz 79 ;)
Przy wzroscie 178 waze 70 kg :oops:
Po powrocie po pracy do domku zmierze brzuszek
Pozdrawiam
 
reklama
Z tymi kilogramami to pełen dramat bo jestem do przodu o kilo :!: to mało choć lekarz mnie uspakaja bo przed ciążą przytyłam 11kg przez chorą tarczycę! I lekarz mi tłumaczy, że dopiero teraz dzięki lekom tarczycowy gubie tamte kilogramy i one niweluja się z kilogramami dzidziusiowymi może tak jest bo wszyscy co mnie bacznie oglądają mówią, że wszedzie chudnę tylko brzuch mi rośnie :? W kwestii ruchów dzidzi to już nigdy się nie poskarże, że za mało kopie :!: dziewczyna wysłuchała i takiego czadu dała mi w nocy, że zasnąc do 4 rano nie mogłam a brzuch skakał mi jak szalony :shock:
pozdrawiam
 
Do góry