reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

Ja mialam w talii 63, teraz 80 :shock: :shock: ,a brzuch 97 :) ważyłam 59 przy 170 cm, a teraz ważę 66, albo i więcej, bo ważona byłam tydzień temu:)
 
reklama
Moja dzidzia wczoraj szalal do 2 w nocy i caly dzionek. Dzisiaj rankiem sie przestraszylam ze sie nie budzi szybko ale takie male cos tez przeciez musi spac prawda? Jejku uspokujcie mnie, ja to wpadam w panike jak dzidzia sie nie rusza dluzej.
 
Gumecka! I tak masz ruchliwą dzidzie! Z tego, co wyczytałam, to taki mały bebis zwykle śpi ok. 20 godzin na dobe!
Moje M jest pewnie super nynem po mamusi :lol: i budzi się tylko raz, czy dwa razy dziennie na chwile. No, wczoraj nas troche zaskoczyła, bo dwie godzinki szalała.. Czyli pewnie dziś będzie odsypiać balangę :wink:
Nie martw się, dzidzia jest jeszcze malutka i ma mało siły, a poza tym dużo miejsca, więc może sie ruszać, tak, że Ty nie poczujesz..
Pozdrawiam.
 
Hej Gumecka - pełem luzik moja zołza szalała ostatno pare godzin a następnego dnia pełen luzik- spało dziecko. Obudziła się jak mąż zawiózł mnie do znajomych całą droge szalała- pewnie ciasno było :lol: nie ma się co marwić- tak jak dziweczyny pisza- ma dużo miejsca to czasami jej nie czujesz- a najpewniej zasnęła snem sprawiedliwego :wink:
pozdrawiam
 
Dzieki dziewczyny, ja to panikara jestem. Macie racje niech dzidzia spi poki moze bo jak sie urodzi to bedzie miala ciezko w tym nowym swiecie.

Pozdrawiam was i wasze maluszki.

 
hej ;)
moja dzidzia znowu zaczeła skakać ;) ostatnio zauwazyłam ze późno chodzi spac i to chyba troszke przeze mnie. Potrafie sie połozyc o 12 i na dobranoc czuje kopniaka. Oby tylko jej to nie zostało juz tak , ze jak juz sie urodzi to bedzie mi fikac do wieczora. Jak myslicie ma to jakis wpływ na nasze dzieci?
Pozdrawiam
 
Hogatka-mowia ze jak dzidzia skacze mocno w brzuszku to pozniej po porodzie jest spokojna. Jejku mam taka nadzieje, bo moja teraz skacze a co bedzie pozniej :twisted:
 
A ja się trochę martwię.... bo w zeszłym tygodniu w poniedziałek poczułam pierwsze wybrzuszenia brzuszka a potem zdarzało się to albo raz, albo max 2-3 razy dziennie (z tego co udało mi się zauważyć) albo nawet wcale.... czy to tak ma być czy mam się martwić?? w którymś poście mrówka napisała, że może mieć to związek z położeniem łożyska na przedniej ścianie - u mnie tak jest - czy któraś z Was również słyszała coś takiego od swojego gina? we wtorek mam wizytę i dopytam, ale.... trochę się stresuję ;(
 
Moja dzidzia tez daje do wiwatu ostatnio wieczorkiem a w dzionek sobie spi, maly cwaniak  ;)
A kopie juz niezle, czasem jak kopnie w pecherz to ojojoj ::)

 
reklama
Mój maluszek kopie już od dłuższego czasu  :) ale ostatnio tak się rozbrykał że aż strach pomyśleć jak będzie szalał po urodzeniu. Jego ulubioną porą na kopanie jest północ :) Mój mąż długo czekał ąż on będzie mógł poczuć kopniaki a teraz są one już tak silne że nawet nie trzeba przykładać ręki ale widać je gołym okiem :) Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mam  .
.png
 
Do góry