reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

PaulaC

Czerwcowa mama 2005
Dołączył(a)
3 Listopad 2004
Postów
2 154
Miasto
Kraków
Cześć dziewczynki czujecie już jakieś ruchy waszych Maluszków?
Bo ja od wczoraj czuję takie delikatne muśnięcia, ni to skrobanie ni to pukanie.
Muszę przyznać, że jest to bardzo przyjemne.
A jak tam u was?
 
reklama
Ja nie moge juz sie doczekac, mysle ze wtedy bylabym spokojniejsza, ze wszystko jest ok. Nic nie czuje i dlatego ciagle zyje w niepewnosci...


 
kasia77
Kochana ja mam to samo wrazenie, narazie nic nie czuje i niemam zadnych dolegliwosci ciazowych i troche sie martwie czy dzidzia tam jest. Ale jutro jade na wizyte wiec zobacze malenstwo, trzymajcie kciuki.
pozdrawiam.Jola




 
heja wszystkim ! :)

Właśnie zaczął mi się 20 tydzień. Czy takie śmieszne łaskotanie w brzuszku (poniżej pępka) to moja dzidzia? 5 stycznia cos takiego czułam ale nie jestem pewna. Teraz mi się wydaje ze juz nic nie czuje, chociaz czasem mam wrażenie jakby bąbelki mi w brzuszku pękały :)

Pozdrawiam :)
 
reklama
Wiecie, problem w tym, że my jestesmy w ciązy pierwszy raz i tak naprawde trudno nam sobie wyobrazić, jakie są te ruchy :) Ciągle się wsłuchuje w swój brzuszek i tak naprawdę nie wiem, czy nie przegapiłam czegoś.
 
Do góry