reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura skaczaca

malenka1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2017
Postów
53
1502690022-aaaaaa.png



Podpowiedzcie co te skoki temp znaczą?

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeżeli to do wyznaczenia owulacji polecam testy owulacyjne 9 lat temu i teraz dzięki takiemu testowi zaszłam w ciąży w pierwszy miesiąc. A owulację miałam 6 dni później niż według kalendarzyka. U koleżanki okazało się że ma co 45 dni. Tanie zestawy są na allegro w zestawie z testami.
 
Temp z 10dc wygląda na zaburzoną.
Wtedy dni płodne to dni niskiej temp, około 11-13 dc. 14, 15, 16, 17 dc skok temperatury po owu. 18 dc (u mnie tak temp spadła przy implantacji), po czym w 19 jeszcze bardziej wzrosła jak u Ciebie.
Tylko wazne jest w ktore dni byl sluz plodny i czy się skonczyl.
Owulacja mogła być koło 13-14 dnia.
 
Temperaturę stale o 4:30

Szczyt śluzu był 5.08 ikona "+" było jakbym popuściła.

To w celu sprawdzenia czy wg. jest owulacja bo mam liczne pęcherzyki na jajnikach i nie mogę zażywać hormonów.

Według kalendarza tego to proszę pokazało mi od 1-13 dc co jest dziwne i owulacji nie wykryło - to za pomocą temp.

Miałam w tym okresie stosunek przerywany i trochę rzadziej niż zwykle. I kilka 69.

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry