reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura u 7 tygodniowego dziacka. Prosze o radę.

Dołączył(a)
26 Lipiec 2021
Postów
10
Moja córka ma 7 tygodni. Do tej pory wszystko było w porządku. Kilka dni temu nie mogła zrobić kupki przez dwa dni, po tym czasie i z trudem zrobila dosyć zadka zielono żółtą kupę. Za kolejne dwa dni powtórka aż do dziś. Ostatni raz robila w poniedziałek taka jak opisałam wyżej i do dziś nie ma ale za to pojawila się temperatura która wacha się od 37,5 do 38. Karmiona jest bebilonem advance, miala problemy z gazami ale radziła sobie. Czy któraś z mam miała może podobną sytuację? Co robić? Robiłam masaże brzuszka, podaję wode ale niestety nic nie pomaga a widzę po niej że chce jej się bardzo. Temperatura dopiero dziś wyszla.
 
reklama
Moja córka ma 7 tygodni. Do tej pory wszystko było w porządku. Kilka dni temu nie mogła zrobić kupki przez dwa dni, po tym czasie i z trudem zrobila dosyć zadka zielono żółtą kupę. Za kolejne dwa dni powtórka aż do dziś. Ostatni raz robila w poniedziałek taka jak opisałam wyżej i do dziś nie ma ale za to pojawila się temperatura która wacha się od 37,5 do 38. Karmiona jest bebilonem advance, miala problemy z gazami ale radziła sobie. Czy któraś z mam miała może podobną sytuację? Co robić? Robiłam masaże brzuszka, podaję wode ale niestety nic nie pomaga a widzę po niej że chce jej się bardzo. Temperatura dopiero dziś wyszla.
Dodam jeszcze, że temperatura pojawila się i w tej chwili spadla już poniżej 37,5 ale mimo wszystko pojawiła się. Apetyt dziecka w sumie beż zmian.
 
Gorączka u dziecka to temp powyżej 38 stopni. Wtedy dopiero podaje się leki. Jak coś cie niepokoi to idź najlepiej do pediatry
 
Z tego co piszesz to kolor kupy w normie. Mój też nie robił codziennie, był zupełnie zdrowy. Przy takich maluchach warto kontaktować się z pediatra, ale raczej powodów do zmartwień nie masz.
 
Moja córka ma 7 tygodni. Do tej pory wszystko było w porządku. Kilka dni temu nie mogła zrobić kupki przez dwa dni, po tym czasie i z trudem zrobila dosyć zadka zielono żółtą kupę. Za kolejne dwa dni powtórka aż do dziś. Ostatni raz robila w poniedziałek taka jak opisałam wyżej i do dziś nie ma ale za to pojawila się temperatura która wacha się od 37,5 do 38. Karmiona jest bebilonem advance, miala problemy z gazami ale radziła sobie. Czy któraś z mam miała może podobną sytuację? Co robić? Robiłam masaże brzuszka, podaję wode ale niestety nic nie pomaga a widzę po niej że chce jej się bardzo. Temperatura dopiero dziś wyszla.
A może by tak zacząć od pediatry, a nie od przypadkowych osób na forum?

Co to za moda? Zamiast do lekarza z problemem to do internetu?🤦🏻‍♀️
 
reklama
Do góry