reklama

ten wstrętny cellulit

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez karolina211, 21 Czerwiec 2010.

1. karolina211

karolina211 Zaciekawiona BB

Temat stary i wałkowany niejednokrotnie... jak pozbyć się cellulitu?:/
    Masaże dają efekt, ale chwilowy. Balsamy działają tylko na wierzchnią warstwę skóry.
    Jakie metody stosujecie, czego używacie balsamów, tabletek, domowych sposobów?

2. marteczkaa

marteczkaa Czękając na Niunie;**

ja stosowalam codziennie piling z kawy tzn bralam fusy z wypitej juz kawy i do tego troche oliwki dla dzieci pod prosznicem wmasowywalam to w skore i splokiwalam bardzo letnia woda efekty widzialam po tygodniu tyle ze teraz z tym zaprzestalam bo chyba codziennie taki piling to troche przesada nie chce skory od tego uzaleznic ale wiadomo kobitki jesli chodzi o wyglad uzywaja tez despeackich sposobow... no teraz znowu mam wiekszy jak przestalam z tym pilingiem...

3. reklama
  4. marteczkaa

marteczkaa Czękając na Niunie;**

a jeszcze zapomnialam dodac ze czytalam ze sól kuchenna tez daje jakies efekty i czasem mieszalam ja z ta kawa .pozdrawiam

5. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

mozna tez np. siedzac delikatnie szczypac sie :) rozbijajac przy tym grudki tluszczu. Moze to sie wydac smieszne ale u mnie zadzialalo ;)

6. Confi

Confi Mamusia Damianka :)

preparaty do smarowania i masaże działają tylko na wierzchu skóry i nie likwidują cellulitu. Musisz powalczyć z tym od środka...ja walczę za pomoca CLA z zieloną herbata ale nie tym z apteki tylko ze sklepu dla sportowców. Ja aktualnie zażywam preparat firmy Trec Nutrition. Ważne byś dziennie przyjmowała dawke ok 3000 mg . Dodatkowym plusem jest to ze CLA spala nagromadzony zapasowy tłuszczyk...
    Polecam.

Aha...to nie jest reklama i spam ;)
    na prawdę tego używam..

7. agugucha

agugucha Mikusiowa mama :)

8. karolina211

karolina211 Zaciekawiona BB

Zgadzam się z Confi, preparaty do smarowania działają na zewnątrz, a to za mało. Kupiłam sobie dziś w aptece bardzo interesujący zestaw, a cena też zupełnie przystępna. Nazywa się LipoControl i składa się z masażera, balsamu i tabletek- kuracja na 30 dni. Stosowała któraś? Ja zaczynam, będę relacjonować efekty :))

9. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

10. reklama
  11. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

A wiemmmm! Ultrashape, Ultracontour - sa zabiegi na to specjalne, rozluzniajace strukture tkantki tluszczowej. Wszystkie grudki i walki celllilitu mozna za jednym zamachem wygladzic. Nawet sie przymierzalam do tego ;) ;)

12. Zuziaa

Zuziaa Początkująca w BB

Ja używam już prawie miesiąc zestawu Lipo Control. Znalazłam go w Super-Pharmie. Tabletki, balsam i masażer. Jestem bardzo zadowolona. Skóra stała się jędrniejsza, cellulit mniej widoczny, a masaż masażerem jest bardzo przyjemny. Polecam! :) Ćwiczyć oczywiście też nie zaszkodzi ;)

Poleć forum