reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

ten wstrętny cellulit

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez karolina211, 21 Czerwiec 2010.

1. lepiej ważyć składniki w domu niż wydawać fortunę na te pudełka

2. ja używałam do cellulitu:

-Evelline
    -Mary Kay
    -NIVEA

ale po kilku miesiącach stosowania każdego z nich nie widziałam żeby coś się zmieniło. Ostatnio w pracy podsłuchałam rozmowę koleżanek i one mówiły o naturalnym wailise czy jakoś tak. Niestety szukam i nie moge znalezc, w aptekach szukalam i ani widu ani slychu..

3. reklama
  4. kochana a Tobie to pewnie o krem Vialise chodzi, pisałyśmy trochę o nim we wcześniej, jest na allegro dostępny

No i zdecydowałam się. Codziennie dowożą mi pudełeczka i mam dobrze odmierzone posiłki, nie ma mowy żebym zjadła coś "ponadprogramowego" i wiecie, ubyło mi już 2,5 cm w udzie :) czasem mam ochotę na coś słodkiego, ciężko się powstrzymać ale jestem twarda :)

5. I ja myślę o diecie pudełkowej (ale to w przyszłości), ostatnio kupiłam też magazyn active i tam była dołączona płytka z treningami - ćwiczę w domu, chociaż ciężko mi się zabrać za ćwiczenia. Niedługo fitness otwierają na moim osiedlu. Jak tylko Stasio pójdzie do żłobka to będę też miała więcej czasu dla siebie i na grupowe zajęcia. ten vialise o którym piszecie.. tak się złozyło że sąsiadka kupiła w zestawie i odsprzedała mi jedno opakowanie w zeszły czwartek. Ciekawe jak jego działanie..

6. dzięki laski, właśnie o ten krem chodziło. Nie jestem przekonana do diety pudełkowej, u mnie w kuchni króluje dieta dash z niską zawartością sodu w produktach i posiłkach, mam podwyższone ciśnienie, więc ta dieta sprawdza się idealnie jako nie tylko odchudzająca ale przede wszystkim zdrowotna :) efekt uboczny do też redukcja cellulitu.

7. No jak tam za bardzo nie wierzę w te cudowne kremiki, ale ten o którym tutaj ostatnio wspominacie faktycznie jest dobry. Ja dorzuciłam do tego taką dietę, że po prostu liczę sobie kalorie no i włączyłam w to przysiady. Po ciąży strasznie mi na udach cellulit wyszedł.

8. Z łysieniem się niestety bardzo ciężko walczy...

Poleć forum