reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teoretyczna ciąża i plamienie

Ojej, niestety tak to nie działa... wiem co mówie 🙈 ale na spokojnie, jutro na krew i dawaj znać!
Dam znać 🙂 nawet w sumie nie wiem ile tej bety powinno jutro być, bo za długi odstęp od poprzedniego badania…
Mialo być tak pięknie, tymczasem ja jestem autentycznie przerażona od momentu w którym mi się miesiączka spóźniła - biorąc pod uwagę chorobę sprzed dwóch tygodni, nie da się przewidzieć jaki to będzie miało wpływ na ciąże…
 
reklama
Dam znać 🙂 nawet w sumie nie wiem ile tej bety powinno jutro być, bo za długi odstęp od poprzedniego badania…
Mialo być tak pięknie, tymczasem ja jestem autentycznie przerażona od momentu w którym mi się miesiączka spóźniła - biorąc pod uwagę chorobę sprzed dwóch tygodni, nie da się przewidzieć jaki to będzie miało wpływ na ciąże…
nie mart się choroba, wiele dziewczyn choruje na bardzo wczesnych etapach ciazy i nic się nie dzieje, to było 2 tygodnie temu i nie ma totalnie wpływu, jeśli ciaza ma się utrzymac to się utrzyma :) glowa do góry! Jutro wszystko się wyjaśni 😉 bedzie dobrze 🙏
 
Mam jeszcze pytanie, obstawiam, że głupie: myślicie, że mogę jutro pracować? Od wczoraj w zasadzie leżę plackiem, chodzę tylko do łazienki i przejść się pare kroków co jakis czas. Mam możliwość pracy zdalnej, lekarz jeśli mnie przyjmie to i tak dopiero popołudniu, na badania mogę się urwać z rana. Czy lepiej leżeć dalej i poczekać ewentualnie na wizytę u lekarza?
Nie chciałam na takim wczesnym etapie mówić w pracy czegokolwiek…
 
Mam jeszcze pytanie, obstawiam, że głupie: myślicie, że mogę jutro pracować? Od wczoraj w zasadzie leżę plackiem, chodzę tylko do łazienki i przejść się pare kroków co jakis czas. Mam możliwość pracy zdalnej, lekarz jeśli mnie przyjmie to i tak dopiero popołudniu, na badania mogę się urwać z rana. Czy lepiej leżeć dalej i poczekać ewentualnie na wizytę u lekarza?
Nie chciałam na takim wczesnym etapie mówić w pracy czegokolwiek…
ja z moim plamieniem, byłam normalnie w pracy. zależy jaka pracę wykonujesz 🤷🏻‍♀️
 
Przyszły mi właśnie wyniki, betę mam ponad 618, progesteron ponad 18 - wiec chyba całkiem znośny… chociaż teraz w legendzie doczytałam, że ciąża pierwszy trymestr od 20,9 to chyba mam trochę mało🤔
Wcisnęłam się do lekarza na dzisiaj, zobaczymy co powie
 
Przyszły mi właśnie wyniki, betę mam ponad 618, progesteron ponad 18 - wiec chyba całkiem znośny… chociaż teraz w legendzie doczytałam, że ciąża pierwszy trymestr od 20,9 to chyba mam trochę mało🤔
Wcisnęłam się do lekarza na dzisiaj, zobaczymy co powie
Beta całkiem ładna! ❤ czekam na dalsze informacje!
 
reklama
Do góry