reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teoretyczna ciąża i plamienie

Podejrzewają ciąże pozamaciczną - dzisiaj coś tam było widać z prawej strony, ale nie wiem dokładnie co i gdzie. Nadal leżę na oddziale, jutro maja zbadać betę+ znowu usg i może coś więcej wymyśla.
nie rozumiem, to jeden pęcherzyk w macicy a drugi 'z prawej strony'?
 
reklama
nie rozumiem, to jeden pęcherzyk w macicy a drugi 'z prawej strony'?
Tego co w poniedziałek niby był w macicy to już wczoraj nie było widać, wiec w sumie nie wiem czy na 100% tam był. Wczoraj nie było żadnego nigdzie, a dzisiaj rano nagle „coś” jest z prawej strony chyba w jajowodzie czy gdzieś tam. Nie wiem, może ich było więcej niż jeden i dlatego takie cyrki…Nic konkretnego nie mówią. Chyba czekają czy się jutro pokaże jakoś bardziej
 
Cześć, dziękuje, że pytasz 🙂nadal jestem w szpitalu, potwierdzili ciąże pozamaciczną w prawym jajowodzie - ale beta zaczęła spadać sama wiec póki co udało mi się uniknąć laparoskopii.
Czuje się w miarę dobrze, już mnie raczej nie boli tak jak bolało mnie wcześniej - pod tym względem jest w miarę okej.

-edit-
Machnę od razu aktualizacje na dzisiaj, żeby nie pisać postów pod postem.
Dzisiaj (17.10) okazało się, że beta trochę wzrosła wiec zdecydowano o podaniu mi metroteksatu. Zobaczymy czy to pomoże…
 
Ostatnia edycja:
Do góry