reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Teoria płci na podstawie wyrostka płciowego

Rozwiązania
0
Drogie przyszłe mamusie. Czy poznalyscie płeć w 13 Tc na pierwszych prenatalnych. Ja niestety nie, ale wyczytałam o tej teorii że ma podobno bardzo duża wiarygodność. Patrzę na moje usg i na jednym to wychodzi mi chłopczyk a na drugim dziewczyna. A wy jak myślicie? Wrzucciesowje usg z tamtego okresu i płeć jeśli już znacie. Pozdrawiam

Załączniki

reklama

paulina.blachut

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej ja się dowiedziałam na prenatalnych ze podobno na 80% chłopak tydzień później dowiedziałam się u swojej gin że chyba na 99% chłopak kolejna wizytę mam w pon będę już w tedy w 19 tyg to liczę że już potwierdzą na 100% w najgorszym wypadku dowiem się na połówkowych 14 października :p Ps. na fb jest grupa ramzi skull nub tam dodaj zdjęcia dziewczyny się znają to ci może powiedzą :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kejti1412 Skuteczność teoria NUB - jak u Was? Potrzebuję porady 14
patipaula Teoria Ramziego Ciąża, poród, połóg 4
B Wyrostek płci Potrzebuję porady 2
K Odczytanie płci ze zdjęcia USG Staramy się 3
L Wyrostek płci Potrzebuję porady 5
A planowanie płci- czy jest możliwe? chiński kalendarz? Pytanie tygodnia 28
W Usg płci Ciąża, poród, połóg 2
K Problem z akceptacją płci dziecka - planowana ciąża. Potrzebuję porady 7
karola1986-21 chiński kalendarz płci - eksperyment Archiwum lipcowe mamy 2014 73
Lena_no Przewidywanie płci dziecka - Chiński kalendarz płci dziecka oraz inne metody Dzieci urodzone w maju 2014 103
nikusiaa85 Cykl a płci Ciąża, poród, połóg 9
emih Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci... Dzieci urodzone w lipcu 2010 231
madzia81 zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha Ciąża, poród, połóg 412
E Jakiej płci są nasze dzieci dzieci??? Roczniaki i dwulatki 42
misia_q Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!! Dzieci urodzone w lutym 2006r. 100
KasiaiAlex Na jakiej podstawie przydzielany jest zasiłek rodzinny i dodatek opiekuńczy? Porady prawnika 2
majaam Ustalenie ojcostwa na podstawie DNA,odebranie praw rodzicielskich Porady prawnika 1
V Poronienie samoistne i wieku plodu na podstawie badan GS, HCG i ostatniej miesiaczki Ciąża, poród, połóg 32
Do góry