reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terapeutyczna grupa wsparcia on-line

J

Justyna5963

Gość
Witajcie,
mam na imię Justyna i jestem psychologiem. Pracuję głownie z dziećmi, ale w ostatnim czasie również z młodzieżą i dorosłymi.
Wiosną tego roku poroniłam swoją ciążę, w lipcu przeszłam przez ciąże biochemiczną. Ten czas był dla mnie bardzo trudny, zwłaszcza, że staram się o dzidziusia już dość długo. Jakiś czas temu szukałam grupy wsparcia, żeby poradzić sobie ze stratą. Niestety, nie znalazłam żadnej odpowiedniej dla mnie (mieszkam w mniejszym mieście). To skłoniło mnie do założenia grup terapeutycznych/wsparcia on-line dla kobiet po stracie. Spotykamy się raz w tygodniu w kameralnych grupach, aktualnie prowadzę 4 takie grupy (on-line).
Może to brzmi jak reklama, ale po prostu chciałabym się z Wami podzielić tym, co mi pomaga po tych wszystkich złych chwilach i pomaga wielu innym kobietom.
Chciałabym Was zaprosić do mojej kolejnej grupy terapeutycznej (aktualnie brakuje kilku osób). Przesyłam formularz rejestracyjny, jakby ktoś był chętny: Link do: Rejestracja na grupę wsparcia on-line dla rodziców po stracie. .
Wszelkich informacji udzielę przez maila: justyna.psychologdladzieci@gmail.com
Pozdrawiam, sciskam Was mocno. Nie jesteście same! Mam nadzieję, że admin zaraz nie usunie mojego posta. Chcę tylko pomóc, na tym polega moja praca.

Justyna
 
reklama

Podobne tematy

J
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
249
Justyna5963
J
Do góry