reklama

Teraz zaczynam wierzyc że nawet po dwóch poronieniach może byc dobrze................

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez kika111, 24 Listopad 2010.

1. kika111

kika111 Aktywna w BB

witajcie długo niepojawiałam sie na forum a dokładnie 16tyg bo tyle właśnie dzis jestem w ciąży niepojawiałam się niedlatego że wreszcie ciąża rozwija się jak do tej pory prawidłowo i koniec z forum ale dlatego że od pierszego wykonanego testu niebyło chwili bez strachu i radości w jednym.Może niejestem jedynym przypadkiem lub najgorszym ale pomimo wszystko niemiałam siły uwierzyc że za trzecim razem się uda,ale przecierz tego niemożna być pewnym nigdy nawet dzis kiedy jak dotąd wszystko zmierza w dobrym kierunku.Mam skonczone 23lata i mimo iż jak mówia jestem młoda mam za soba dwa poronienia do 9tyg.i tak naprawde bez tętna. Kiedy poroniłam pierwszy raz lekarze zapewniali ze tak czasem się zdarza ale niem wpływu na kolejne ciąże uwierzyłam chociaz dzis szukałabym przyczyny a nie ufała konowałom bo to że czasem sie tak zdarza niedotyczy kazdej z kobiet,kiedy zaszłam w kolejna ciąże miałam jednak tak wielka nadzieje że tym razem się uda jakże bardzo sie myliłam zaczął się koszmar dla mnie chciałam dać naszemu małżeństwu owoc miłości a wszystko było tak bardzo dalekie obwiniałam siebie bo w końcu mój mąż zrobił co miał zrobic a ja niemogłam donosic ciąży zaczeły się badania zabiegi a przedewszystkim łzy i mysli że byc może nigdy niebede mamą jednak nadal dążylismy do tego żeby nieprzegrac z okrutnym losem dzis mysle że warto walczyc myśle bo w koncu nam się udało dojść do 16tygodnia a to chociaż niewygrana to napewno ogromny sukces życze wszystkim wszystkiego najlepszego chce wam dac nadzieje tak jak wiele z was dawało ja mi wtedy kiedy tak bardzo tego potrzebowałam dziękuje wam za pomoc bo to też wy należycie do tego sukcesu dzięki wam nieczułam się przegrana mimo przegranych,i zdobyłam siłe której czasem było brak

2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Spokojnej dalszej ciąży życzę i wszystkiego dobrego

3. reklama
  4. rtyska

rtyska Mamusia :)

Na pewno tym razem będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki i podziwiam za siłę

5. aniunnia

aniunnia Fanka BB :)

kika opowiedz jak Wam się udało... Czy robiłaś badania? Czy wykryłaś jaki był powód? Pamiętam ,że kiedyś coś pisałyśmy.. nie miałaś czasem laparoskopii czy coś w tym stylu? Oczywiście moje gratulacje :) Ja tez po drugiej stracie i jak do tej pory nic...

6. LuizaPatrycja

LuizaPatrycja Gość

Oczywiście że może być dobrze ja jestem tego przykładem, mam za sobą dwa poronienia, a z trzeciej ciąży jest mój skarb najdroższy Igorek.
    bałam sie 3 ciąży płakałam, ale wszystko dobrze się skończyło!

7. Motyl 12

Motyl 12 mama Veroniki i Rysia

Gratulacje:-).
    Zyczę abys miała sokojną książkową ciąże i szybki poród.

Poleć forum