reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termin PORODU a ŚWIADCZENIE Z TYTUŁU POBUTU SZPITALNEGO

reklama
Zgłosić taki pobyt zawsze możesz do PZU bo te papiery i tak są wysyłane do komisji lekarskiej która decyduje czy ma wypłacić świadczenie.
 
jamajka* widze że jesteś kumata w tym dlategop mam pytanie. Córka urodziła sie z znamieniem barwnikowym (myszka) które ma na całej nóżce. We wrześniu mamy pierwszą operacje a 3 - 4 miesiące po pierwszej następna. Czy jeżeli mąż w pracy ubezpiecza nas w PZU to należy nam sie coś? czy musimy osobno lub inaczej się ubezpieczyć? Pytam bo operacja jest za darmo ale leczenie po już nie no i nie wspomne o możeliości bycia przy córce,a te pieniążki by się przydała. Dzięki
 
Zależy od polisy i wysokości składki to że jesteś w Pzu nie musi znaczyć że dostaniesz za pobyt w szpitalu bo ktoś inny dostał. Ja dawno zrezygnowałam z Pzu bo maja wysokie składki a niskie świadczenia i problem z ich wypłatą. Już dwa razy mieliśmy z nimi problem:wściekła/y: Teraz jestem w innej ubezpieczalni. Płace składke 50zł-za urodzenie dziecka jest 2000, a za pobyt na patologii też dostałam kaskę-trzeba wtedy leżeć min. 4dni.
 
jamajka* widze że jesteś kumata w tym dlategop mam pytanie. Córka urodziła sie z znamieniem barwnikowym (myszka) które ma na całej nóżce. We wrześniu mamy pierwszą operacje a 3 - 4 miesiące po pierwszej następna. Czy jeżeli mąż w pracy ubezpiecza nas w PZU to należy nam sie coś? czy musimy osobno lub inaczej się ubezpieczyć? Pytam bo operacja jest za darmo ale leczenie po już nie no i nie wspomne o możeliości bycia przy córce,a te pieniążki by się przydała. Dzięki
U mnie np za poważne zachorowanie dziecka też płacą ładne sumki. Moja córka miała wylew po urodzeniu i niby w tej sytuacji sie należy ale to dot. tylko dzieci, które ukończyły 3 rok życia.:no:
 
Do góry