reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termin porodu

U mnie różnica dat jest 5 dni.
1. Data z miesiączki/owulacji -18 marzec
2. Data z pierwszego USG - 13 marzec
Jak dla mnie druga data nie jest właściwa ponieważ wg wyliczeń w tym czasie (+/- 3 dni) nie było opcji zajścia w ciążę 😜
Jednakże nie przejmuję się tym wcale. Dziecko i tak przyjdzie na świat w swoim momencie. Mało dzieci podobno rodzi zgodnie z przewidywaną datą.
 
reklama
Ja miałam termin z Om na 30 listopada a z pierwszych prenatalnych na 5 grudnia, później się to trochę zmieniało w różna stronę o 3-4 dni bo dziecko przecież rośnie bardziej skokowo a poza tym zawsze w USG jest granica błędu bo to są tylko szacunkowe pomiary, np moje dziecko było 400g cięższe niż lekarze podawali. Ja urodziłam w końcu 27 listopada ale dziecko przyjdzie na świat kiedy będzie chciało oczywiście jeśli nie masz planowanego cc z jakiś powodów :)
 
Do góry