reklama

Termin porodu!!!

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez jagna25, 1 Grudzień 2008.

1. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Ostatnio zastanawiałam się jak miała się data porodu wyznaczona przez lekarza do daty rzeczywistego porodu. Piszcie proszę!!!!

Ja zacznę Termin porodu z @ miałam na 09.01 a z usg na 08.01. Celina jak wiecie urodziła się 9 stycznia, czyli w terminie wyznaczonym przez lekarza. Punktualna jest;-), oby jej to zostało.

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Ja miałam termin na 6 stycznia z @ a na 12 stycznia z pierwszego USG
    Oliwier urodzil sie 20 grudnia- spieszno mu do rodzicow było:tak::tak:i jak się okazało dobrze że się pośpieszył:-)

3. reklama
  4. malenstwo23

malenstwo23 Mama Kubusia:)

Ja według usg termin miałam na 26 stycznia(robione w 10 tygodniu ciąży)w następnych wychodziło 30-31 stycznia a Kubulca wyciągnęli już 4.

5. pam200

pam200 Styczniowa mamusia Oskara

A ja termin miałam na 02.01. a Oskar urodził się 9 stycznia.Nie spieszyło mu się do rodziców.:-):-):-):-);-);-);-);-)

6. natka86

natka86 mamusia Zosieńki

termin mialam na 30 grudnia,a Zosia urodziła sie 12 stycznia-13dni po terminie.

7. kamalodz

kamalodz szczęśliwa mamusia

:-D:-D:-D He,he niema lepszych od nas. Termin na 25 stycznia wedlug ostatniej @ i Usg,a Maksika wyciagneli sila 11 lutego,17 dni po terminie. Na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo:tak:

8. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

ja mialam tearmi na 26 stycznia a Wiktor urodzil sie 15 stycznia :-) pewnie gdyby nie polozna to urodzil by sie o czasie :-D

9. natka86

natka86 mamusia Zosieńki

dlaczego???

10. reklama
  11. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

bo przy badaniu ginekologiczym wody mi odeszly o 8 rano potem podlaczyli mi kroplowke i czekalam na skurcze ktore przyszly dopiero o 12 a o 15:45 maly juz byl :-) dzieki poloznej bo przebila wody i juz nie mialam wyjscia musialm urodzic dobrze ze wszystko bylo ladnie do porodu przygotowane jak to stwierdzila. :-)

12. monika373

monika373 mama 2+2

termin z @7.01,z USG 1.01.a Mikołaj ur. 17.01
    Kama,nie tylko Twój Maksik 17 dni po ,mój Bartosz też

Poleć forum