reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Termin porodu!!!

jagna25

Mama Celinki ;)
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
Ostatnio zastanawiałam się jak miała się data porodu wyznaczona przez lekarza do daty rzeczywistego porodu. Piszcie proszę!!!!

Ja zacznę Termin porodu z @ miałam na 09.01 a z usg na 08.01. Celina jak wiecie urodziła się 9 stycznia, czyli w terminie wyznaczonym przez lekarza. Punktualna jest;-), oby jej to zostało.

reklama

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Ja miałam termin na 6 stycznia z @ a na 12 stycznia z pierwszego USG
Oliwier urodzil sie 20 grudnia- spieszno mu do rodzicow było:tak::tak:i jak się okazało dobrze że się pośpieszył:-)

malenstwo23

Mama Kubusia:)
Miasto
Nie duże miasto
Rozwiązania
0
Ja według usg termin miałam na 26 stycznia(robione w 10 tygodniu ciąży)w następnych wychodziło 30-31 stycznia a Kubulca wyciągnęli już 4.

pam200

Styczniowa mamusia Oskara
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
A ja termin miałam na 02.01. a Oskar urodził się 9 stycznia.Nie spieszyło mu się do rodziców.:-):-):-):-);-);-);-);-)

kamalodz

szczęśliwa mamusia
Miasto
leeds
Rozwiązania
0
:-D:-D:-D He,he niema lepszych od nas. Termin na 25 stycznia wedlug ostatniej @ i Usg,a Maksika wyciagneli sila 11 lutego,17 dni po terminie. Na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo:tak:

salik_agnieszka

styczniowa mama 08'
Miasto
Katowice/Chorzów
Rozwiązania
0
bo przy badaniu ginekologiczym wody mi odeszly o 8 rano potem podlaczyli mi kroplowke i czekalam na skurcze ktore przyszly dopiero o 12 a o 15:45 maly juz byl :-) dzieki poloznej bo przebila wody i juz nie mialam wyjscia musialm urodzic dobrze ze wszystko bylo ladnie do porodu przygotowane jak to stwierdzila. :-)

reklama

monika373

mama 2+2
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
termin z @7.01,z USG 1.01.a Mikołaj ur. 17.01
Kama,nie tylko Twój Maksik 17 dni po ,mój Bartosz też

Polecamy

null

Nowe wątki