reklama

Termin

Termin maj 2015

1. Katarzyna2

Katarzyna2 Początkująca w BB

Na którego macie termin?

2. EwaKe

EwaKe Początkująca w BB

Ja mam na 25 Maja 2015. Dopiero jestem w 10 tygodniu. Jak sie czujecie? Macie jeszcze mdlosci? Ja mam masakryczne. Jedyne co mi pomaga to co chwile zjesc troche tosta z serkiem. Nic innego nie chce mi sie jesc. Czy macie jakies porady?

3. reklama
  4. pamiska1

pamiska1 Początkująca w BB

Ja mam na 2 maja :) w pierwszej ciąży zero objawów, jednak każda ciąża inna. Tym razem pierwsze 3 miesiace to były ciągłe mdłości, jednak całe szczęście juz minęło. Mi na mdłości ginekolog kazała pić magnez i przez każdym posiłkiem zażywać wit B.

5. Żmuda

Żmuda Zaciekawiona BB

Ja mam na 1 maja jeśliby brać pod uwagę ostatnią miesiączkę, a na 2 maja jeśliby sugerować się wymiarami naszego Maleństwa ;-) Teraz czuję się świetnie, ale jeszcze miesiąc temu męczyły mnie straszne co tygodniowe migreny - mam nadzieję, że już nie wrócą!

6. Nemezyjka

Nemezyjka Początkująca w BB

Hej Dziewczyny :) ja również mam termin na 2 maja :) czyli w tym roku plany na Majowke :) mamy od dawna :p

7. KatarzynkaP

KatarzynkaP Początkująca w BB

Hej dziewczyny jestem tu nowa i tez termin mam na 2 maja wiec juz niedlugo. Zastanawiam sie czy jest jakas chetna osoba aby spotkac sie i poplotkowac przy kawie lub ciachu :)

8. ruda710

ruda710 Początkująca w BB

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i widzę, że większość z Was ma termin na początek maja, ja aż 20.

Poleć forum