reklama

Majówki 2015

Termin maj 2015

Podziel się

Szybki przegląd

Kategoria
Termin porodu
Język
Użytkowników
18
W sumie wydarzeń
0
W sumie dyskusji
1
W sumie odwiedzin
1K

Termin

reklama
Rozwiązania
0
Ja mam na 25 Maja 2015. Dopiero jestem w 10 tygodniu. Jak sie czujecie? Macie jeszcze mdlosci? Ja mam masakryczne. Jedyne co mi pomaga to co chwile zjesc troche tosta z serkiem. Nic innego nie chce mi sie jesc. Czy macie jakies porady?

Rozwiązania
0
Ja mam na 2 maja :) w pierwszej ciąży zero objawów, jednak każda ciąża inna. Tym razem pierwsze 3 miesiace to były ciągłe mdłości, jednak całe szczęście juz minęło. Mi na mdłości ginekolog kazała pić magnez i przez każdym posiłkiem zażywać wit B.

Żmuda

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja mam na 1 maja jeśliby brać pod uwagę ostatnią miesiączkę, a na 2 maja jeśliby sugerować się wymiarami naszego Maleństwa ;-) Teraz czuję się świetnie, ale jeszcze miesiąc temu męczyły mnie straszne co tygodniowe migreny - mam nadzieję, że już nie wrócą!

Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny :) ja również mam termin na 2 maja :) czyli w tym roku plany na Majowke :) mamy od dawna :p

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny jestem tu nowa i tez termin mam na 2 maja wiec juz niedlugo. Zastanawiam sie czy jest jakas chetna osoba aby spotkac sie i poplotkowac przy kawie lub ciachu :)

reklama
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i widzę, że większość z Was ma termin na początek maja, ja aż 20.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry