reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

passingby

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2009
Postów
1 678
Dziewczyny, postanowiłam założyć nowy wątek z czystego lenistwa :) trudno mi jest szukać informacji (ważnych w końcu) z naszych wizyt u różnych lekarzy. Stąd pomysł na taki temat - mam nadzieję że się przyjmie :)
 
reklama
To zacznę :).

Wczoraj byliśmy całą rodziną na badaniach i USG. Wyniki krwi, moczu i cukier mam w porządku - cały czas jak kobyła, tylko teraz jak kobyła w ciąży :). Jedynie można sę przyczepić do licznych bakterii moczu. Mam brać żurawinę w tabletkach i powtórzyć badanie, jak się nie poprawi to robimy posiew. Na razi enie mam wyokego poziomu leukocytów co oznacza że nie ma stanu zapalnego. Trzeba po prostu pilnować. Reszta wyników - rewelacja.

Lepsza połowa się poryczała bo... będzie księżniczka.
Na 90% mamy Córcię :cool2: Będzie bal!:-)
Zdjęcia standardowo mam ale jak zwykle nie zeskanowane no i mamy film :).
Mała jest całkowicie zdrowa (mieliśmy coś na kształt badań połówkowych). Następne badanie: 20 lipca 2009.
 
Passingby - gratulacje fantastycznych wieści i córeczki.
My również córcia, następna wizyta 5 lipca. A badania w przyszłym tygodniu m.in. krzywa cukrowa z glukozą ble.
 
A ja mam badanie połówkowe w piątek. Mam nadzieję, że będzie wszystko OK.
Za to dzisiaj znów idę na zastrzyk :baffled: Ciekawa jestem jak długo będą mnie jeszcze kłuć. Tyłek mam taki, jakbym na kaktusie usiadła!
 
Witajcie :-) ja wczoraj umówiłam się na poniedziałek na usg 3d. U tego profesora co idę to badanie kosztuje 300 zł , a więc sporo.Podobno warto , ponieważ wszystko przebada, obmierzy i powinniśmy już poznać płeć , bardzo na to liczę - Umieram z ciekawości :-)
 
passingby,Madzia_plgratuluje coreczek:-)

ja mam polowkowe 1lipca i mam nadzieje ze plec poznam chodz wszystko wskazuje na druga babeczke:-)
 
Ja mam w piątek USG. Idę ze swoim Ł i nie mogę się doczekać! Będziemy widziec naszą dzidzię i będziemy wiedzieć co tam się we mnie chowa :-) Na pewno powiem co i jak po powrocie. Póki co żyję piątkiem ;-) Nie mogę się doczekać badania i kiedy zobaczę moje maleństwo na ekranie :-)
 
Dawaj fluidy dziewczynkowe !!!!! :biggrin2:
Ale ja i tak nie wierzę temu usg odnośnie płci, znowu taka laska z mojego osiedla miała miec córkę a z między nóg wynurzył sie chłopak :-D:szok::tak:
I bądź tu mądry hehe.

Może jestem dziwna, ale zero we mnie tolerancji dla róznego rodzaju przesądów.
W ogóle w żadne nie wierzę i jestem juz naprawde wku.... na, bo wszyscy mi gadają, że będę mieć córkę, bo "niestety urodę mi odbiera".

Wkurza mnie takie pierniczenie trzy po trzy.
Fakt mam bardzo brzydką cerę w ciąży, może trochę zmieniły mi się rysy twarzy, ale nie jestem wcale jakaś opuchnięta, prawie w ogóle nie przytyłam, a i tak gadają, że będzie dziewczynka...

Dzisiaj w firmię mielismy naradę służbową i oczywiście nie mogło się obyć bez komentowania mojej ciąży i tego jaka będzie płeć.

Oby wykrakali, bo chcę córkę, ale do szału mnie doprowadzi jak faktycznie będzie córka i wszyscy będą mówili "A nie mówiłem/ mówiłam, że córa bo odebrała urodę".

Wkurza mnie, że będą potwierdzać te chore przesądy WRRRRRRRR.
No to się wyżyłam :-)

PS Moja kuzynka za tydzień rodzi i ma cerę i wygląd idealny i będzie miała córkę !!!
I co z tymi przesądami ? :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry