reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Dziewczynkowe fluidy raz: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ta moja Gineo ma niezly sprzet, i dokładnie nam tłumaczyła jak to zrobić żeby zobaczyć i rzeczywiście bardo długo trwało zanim wydała werdykt: No dla mnie to babeczka jak nic!. Zresztą jutro umieszcze filmik dla przyjaciół i znajomych na YT i tam zaznacze kiedy widać że to babeczka. Oczywiście zawsze może wyjść facecik :)

A co do zabobonów - OLICA to to przemożny wpływ socjologii - odczarowuje nam rzeczywistość i w efekcie nie wierzymy w bociany :)

Ps - robie doktorat...
 
reklama
Witajcie :-) ja wczoraj umówiłam się na poniedziałek na usg 3d. U tego profesora co idę to badanie kosztuje 300 zł , a więc sporo.Podobno warto , ponieważ wszystko przebada, obmierzy i powinniśmy już poznać płeć , bardzo na to liczę - Umieram z ciekawości :-)
ja usg 3d będę miała 1 sierpnia i też kosztuje to 290 zł więc podobnie do Ciebie. Ale zanim to nastąpi to wizyta 8 lipca u swojego gina :))
 
Lepsza połowa się poryczała bo... będzie księżniczka.
Na 90% mamy Córcię :cool2: Będzie bal!:-).
Ale super, jak się cieszę :-D Taka malutka dziewczyneczka, to sobie tatuśka w okół palca owinie, że hoho! Chyba nawet już owinęła skoro piszesz, że się rozkleił :-)

W ogóle to bardzo mi się ten temat podoba :cool2:

OLICA te przesądy to można za przeproszeniem o kant wiesz czego rozbić :tak: Moja znajoma 3lata temu urodziła córkę, a w ciąży wypiękniała i wszyscy mówili, że chłopak, i nawet zakłady chcieli z nią robić. Jakież było potem ich zdziwienie...Udawali, że przecież mówili tak tylko na żarty.
To jak kobieta wygląda w ciąży zależy od organizmu, hormonów itd. Więc jednym uchem wpuszczaj, a drugim wypuszczaj te ich biadolenia :tak:;-)

p.s. passingby gratuluje rozpoczęcia doktoratu!!! a poza tym to na kiedy masz termin ?? Bo się zastanawiam, czy my jakoś nie podobnie ?:happy2:
 
ja na początku miałam też tragiczną cerę,ale od jakiegoś czasu mi się poprawiła więc różnie z tym bywa :)) mi mówią że będzie chłopak ale to się okaże.
 
ja mialam nadzieje ze dziewczynka i mowilam ze bede plakac jak okaze sie chlopcem ale teraz przed usg co mam dzis na 15 to juz mi wszystko jedno zeby tylko okazalo sie zdrowe:happy2: zreszta dam znac wam dzisiaj mam nadzieje kto to bedzie;-)
 
weri ja też chodzę do młodego lekarza, ale pracującego w szpitalu więc raczej doświadczony. A zawsze to lepiej iść do polskiego niż wogóle nie iść. Zrób sobie podstawowe badania krzywą cukrową, morfologię, mocz a resztę to zależy co robiłaś w Angli. Na Twoim miejscu skoro możesz zrobić usg 2d ub 3d to ja bym wybrała 3d bo na dzidzie oddziałują one tak samo i nie ma różnicy. Weź koniecznie swojego partnera :))
 
My USG mamy w czwartek, 25 czerwca na 10:30... Wszyscy mnie już chyba mają dosyć w domu bo non stop tylko o tym mówię... :-):zawstydzona/y:

tak poza tym to mi mówią, że będę miała syna. Jedni "wyczytali" to z brzucha, drudzy z wyglądu, a ja przez to gadania muszę się przyznać, że właśnie na syna się nastawiłam... Ale zobaczymy, najważniejsze, żeby było zdrowe :tak:
 
ja na połówkowe na początku lipca jadę...
będzie prawdopodobnie filmik... i wiadomość kogo gościmy w brzuszku....
ciekawe ile zapłacę bo podobno z 200e zobaczymy ;-)


passing gratuluję dziewczynki:-D
 
Ja jestem juz po podwojnym polowkowym (chodze i prywatnie i na NFZ). Wszystko jest ok, tylko mocz do powtorki, bo wyszly mi sladowe ilosci bialka. Obie lekark iwidza chlopaka, wiec nastawiam sie na chlopaka:) Zreszta dostalam nawet zdjecie ze strzalka na peniska:)
Teraz czeka mnie glukoza po godzinie i juz mi niedobrze na sama mysl :szok:
 
reklama
Do góry