reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
A ja mam USG w Anglii na 10 lipca i juz mnie rozywa od srodka bo taka jestem ciekawa co u maluszka :)
A w Polsce ide 17 na USG 3D i kosztuje 150zl ale rozmawialam z kuzynka i ona robila sobie USG 3D i 4D za 100 zl :szok::szok: Mowi ze jakosc superowa i filmik az 25 minut!
Ajj juz sie doczekac nie moge

Gratuluje dziewczynki wspanialych wiesci i wynikow no i oczywiscie tym ktore poznaly plec gratuluje coreczek i syneczkow :):-):-)

Maa ja tez czekam na zdjecie siusiaczka :-D:-D:-D hehehe
 
My też z niecierpliwością czekamy na USG 4D (u mie 400 zł :szok: chociaż wiem, że mozna i za 250 ale ten lekarz został mi polecony więc wydam tą kasę bez bólu). Co prawda na poprzednim USG 2 tyg temu lekarz powiedział, że jego zdaniem chłopak, ale to było badanie w innym kierunku i tylko tak na chwile "zerknelismy" co u dzidzi słychać więc może będzie niespodzianka? Mąż od kiedy sie dowiedział, że maleństwo już słyszy to ciągle gada do brzuszka :-D
 
Właśnie wróciłam z przychodni - zastrzyk zrobiony. Odebrałam tez wyniki badań moczu i wszystko jest ok. Czyli raczej piatkowo-sobotni ból nerek był niegroźny (mam nadzieję). Teraz odliczam dni do piątku - badanie połówkowe.
 
Ja mam wizytę u mojego gina 2 lipca i tym razem obiecał, że powie nam na 90% jaka płeć (na 100% nigdy się nie da). Na ostatnim USG powiedział, że na 60% to chłopak (chociaż może to nie siusiak tylko pępowina, która akurat ułóżyła się między nóżami).
8 lipca mam USG połówkowe na skierowanie z poradni genetycznej.
 
Hej:) My robiliśmy połówkowe w zeszłym tygodniu, lekarz nie miał wątpliwości, że chłopak:) Zdjęcie siusiaka posiadamy, owszem, nie wiem tylko czy mój syn za jakieś 20 lat nie wypomni mi, że wystawiłam jego ptaszka na widok publiczny w necie hihi;-).Usg było 4D, ale taki potworek na nim wyszedł, że brr. Przytulił się do ściany macicy i za nic buzi pokazać nie chciał, komputer robił co mógł, ale wynik był.. cóż ...
Moje badania krwi zaczęły się już rozjeżdżać niestety, mocz ok, tylko jest szansa, że żelazo przede mną.
Maa, jeżeli masz filmik z USG, to wyłuskasz obrazek na kompie.
A jak tam Wasze terminy??




 
Ze zdjeciem bedzie problem, bo niestety nie mam skanera:(

ja też nie mam skanera a zdjęcia robię aparatem cyfrowym i przerzucam kartą albo kablem na kompa i wklejam zqawsze tutaj :-D
co prawda nie są tak wyraźne jak powinny być ale wszystko widać bdobrze:tak:
aha i jak co to bez lampy pstrykaj;-)

Ja zdjecie pierwszego USG zrobilam komora a pozniej przerzucilam na kompa tyle ze mam dosc dobry aparat w komorce ale normalnym tez mozna :) I tak jak mowi Kam najlepiej bez lampy :) :-)
 
reklama
Okazalo sie wczoraj ze jednak corcia!!!!!!!!!! wszystko ma na miejscu dobrze sie rozwija zmienil mi sie dzien porodu z 14 na 10 listopada:-). Lekarz nie przypadl mi do gustu wygladal niechlujnie jakby wlasnie z obornika wrocil uwierzcie mi jakis taki nieumyty czy co wiec powiedzialam ze chce tylko usg przez brzuch wogole jak cos sie pytalam to mnie zbywal zadnych innych badan mi nie proponowal gdzie moge zrobic jakis inne badania krwi i moczu? u zwyklego lekarza kompletnie nie mam pojecia tak zaluje ze moj ginekolog jaest wlasnie na urlopie!!!:wściekła/y:Szkoda bo chcialam ta szyjke zbadac...Najwazniejsze ze dzidzia sie dobrze rozwija acha lekarz powiedzial ze ma duza glowe co to moze znaczyc? wogole ze duza?:baffled: i ze ma piekne stopki:sorry2:
moj narzeczony myslal o chlopcu u niego w rodzinie sami chlopcy sie rodza a tu taka niespodzianka urodzi sie mala ksiezniczka!:-)
 
Do góry