reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

a oto pare zdjec slaba jakosc bo robilam komorka z komputera w ciagu wyswietlania filmu:-p
 

Załączniki

  • Image0413.jpg
    Image0413.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 82
  • Image0411.jpg
    Image0411.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 79
reklama
weri gratuluje wymarzonej coreczki:-)skoro lekarz powiedzial Ci ze mala jest duza to znaczy chyba ze duza sie urodzi:-)
 
czesc dzieczyny!!1 na poczatku gratuluje synusiów i córeczek... Mi lekarz juz wczesniej powiedział ze prawdopodobnie bedzie syn no ale nie na 100% wiec wszystko sie moze jeszcze zdażyć :-)
teraz z moim R idziemy do gina dopiero 6 lipca-bede wtedy w 20 tygodniu no i kazał przyjsc-chyba chodzi o te badania połówkowe o których tak piszecie ale nie jestem pewna :-)- juz nie moge sie doczekac az zobacze malenstwo no i posłucham serduszka-to najbardziej mnie wzrusza....
Mam tez zdjecia i 2 filmiki z wczesniejszych wizyt wic od czasu do czasu jak mysle co on tam moze robic to oglądam....
A póki co to badania miałam wszystkie w porzadku oby tak dalej.Przede mna jeszcze ta glukoza no ale moze nie bedzie żle...
Napiszcie mi prosze dziewczyny czy wykonujecie te badania 3D u waszego gina czy jeżdzicie gdzies specjalnie no i co potrzebujecie-moze jakies skierowanie od prowadzacego gina-sory za te pytania ale to moja 1 ciaza i nie wiem a nie ma mnie kto pokierowac bo kolezanki nie miały czegos takiego....
Napewno odezwe sie jak wrócimy od gina ale wczesniej tez bede sledzic co u Was...
Pozdrawiam....
 
Helenko ja mieszkam w Anglii a na USG 3D umowilam sie w Polsce prywatnie :-) I nie potrzebuje nic innego jak poprostu przyjsc na wizyte hehe :)
Mozliwe ze dziewczyny maja swoich ginkow ktorzy robia USG 3D ale zreguly z tego co wiem to robi sie je prywatnie :tak:
 
klaudzia dziekuje bardzo za wiadomosc... w takim badz razie musze zapytac swojego gina jak bede u niego(bo chodzimy do niego prytanie do gabinetu) czy on wykonije takie USG a jak nie to bede szukac.... aha a wykonuje sie je w którym tygodniu czy nie ma to róznicy :-) ??
jeszcze raz dziekuje....
 
czesc dzieczyny!!1 na poczatku gratuluje synusiów i córeczek... Mi lekarz juz wczesniej powiedział ze prawdopodobnie bedzie syn no ale nie na 100% wiec wszystko sie moze jeszcze zdażyć :-)
teraz z moim R idziemy do gina dopiero 6 lipca-bede wtedy w 20 tygodniu no i kazał przyjsc-chyba chodzi o te badania połówkowe o których tak piszecie ale nie jestem pewna :-)- juz nie moge sie doczekac az zobacze malenstwo no i posłucham serduszka-to najbardziej mnie wzrusza....
Mam tez zdjecia i 2 filmiki z wczesniejszych wizyt wic od czasu do czasu jak mysle co on tam moze robic to oglądam....
A póki co to badania miałam wszystkie w porzadku oby tak dalej.Przede mna jeszcze ta glukoza no ale moze nie bedzie żle...
Napiszcie mi prosze dziewczyny czy wykonujecie te badania 3D u waszego gina czy jeżdzicie gdzies specjalnie no i co potrzebujecie-moze jakies skierowanie od prowadzacego gina-sory za te pytania ale to moja 1 ciaza i nie wiem a nie ma mnie kto pokierowac bo kolezanki nie miały czegos takiego....
Napewno odezwe sie jak wrócimy od gina ale wczesniej tez bede sledzic co u Was...
Pozdrawiam....

ja bede robic 3d u swojego ginka bo ma dobry sprzet a chodze tez prywatnie...wiec jak masz mozliwosc to zrob u swojego gina jak on ma taki sprzet!!i gratuluje synka
 
Badanie "połówkowe" robi się pomiędzy 20 a 24 tygodniem. Jest ono istotne ze względu na to, że lekarz powinien ocenić czy dziecko się właściwie rozwija. Podobno w polskim prawie jest możliwość do 24 tc usunąć płód, właśnie na podstawie tych badań?? Myślałam, że max do 12tc. ALe nie życzę:no:
Poszłam więc do lekarza poleconego jako b. dobrego, z dobrym sprzętem.

WERI, u mnie też wyszło, że główka jest "starsza" (większa), niż reszta malucha. Z tego co słyszałam to normalne.




 
Ja mam badanie usg połówkowe 30.06 i 3D tez wtedy. Juz sie nie moge doczekac!!! Łącznie za wszystko z nagraniem na płytkę i zdjęciami płacimy 230zl-nie mało, ale jak Was czytam to wcale nie dużo, tymbardziej ze w Klinice na specjalistycznym sprzecie. Wszyscy z wpjewodztwa tu przyjezdzaja :)
 
reklama
ja jak moj lekarz nie bedzie robił to bede szukac ale najlepiej skontaktuje sie z nim telefonicznie czy robi bo jak nie to bede juz szukała gdzie indziej.....
 
Do góry