reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
noukie, nathani, goko Gratuluje dobrych wieści!!

Kasia s W poniedziałek idę na wizytę to się dowiem, czy ten wynik jest niepokojący czy nie...

Ja jestem po ktg. Wyszło nawet ok. Jakieś skurcze co prawda tam były, ale to już do interpretacji lekarza pójdzie. Po za tym robili mi też usg. Zuzka waży już 3100 ;) Więc nawet gdyby mnie coś wcześniej wzięło to jest donoszona ;)
No i nie mogę się do czekać poniedziałkowej wizyty i ustalenia terminu!!!
 
Hej laski;-) Ja po przedłużonej wizycie w szpitalu. Na USG zobaczyłam wreszcie małą cipeczke:-)
Gabrysia w 37,4 tc ważyła 3450-3550 więc malutka raczej nie jest. Przepływy i Afi w porządku, jedynie blizna po poprzednim cc troche za cienka tylko 2mm:baffled:
Aha, wypuścili mnie do domu z rozwarciem na 1 palec, więc w każej chwili może się coś zacząć dziać, a jeśli nie to 10tego mam się zgłosić na oddział na cc.
 
Ostatnia edycja:
goko no to super że ujemny wynik :-)
mikaaa trzymam kciuki :tak:
kruszonka widze że twoja córcia taka wstydliwa jak była moja Julka :-D też prawie do końca nie chciała się pokazać;-)
super ! najpóźniej w poniedziałek będziesz już przytulac córcię:-)
 
reklama
Ja po wizycie u gin. Mały ma się dobrze, rośnie, wody ok.
Tylko mój mocz się pogorszył :/ mam antybiotyki na 7 dni i potem powtórka.
Na razie nie widać aby coś się szykowało :dry:
 
Do góry