reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Kessi prześliczna :D ciesze się że wszystko ok :D

Ja już po wizycie. Wszystko ok wody płodowe lekko mi sie sączą, ale jest ich bardzo dużo. Czop siedzi na miejscu, szyjka dalej długa ma 32 mm ale zaczyna sie otwierać mimo iż rozwarcie maleńkie. Ogólnie wszystko ok. Może mi sie rozkręcić poród w kazdej chwili, gdybym nie urodziła wcześniej to na 20 grudnia mam wypisane skierowanie do szpitala. Mała ma już 3650 rośnie jak na drożdżach mam nadzieje że uda mi się ją urodzić naturalnie i bez komplikacji, chociaż przyznam że ta waga mnie troche przeraziła, liczyłam że do 21 grudnia bedzie miała jakieś 3,5 kg .... a wygląda na to że bedzie 3800 jak nie więcej. Czuje sie ok chociaż po tym dzisiejszym badaniu cięzko było mi dojśc do domu i musiałam co chwila stawać a że w drodze powrotnej musielismy zaliczyc wizyte min u ksiegowej itp to nie dzwoniłam po nikogo zeby mnie ktoś zawiózł do domu, w tamtą stronę jechalismy z moimi rodzicami to nie odczułam tego wcale. Nic ja zmykam papa pozdrowionka
 
kessi śliczności :tak:
izw dobrze, że na wizycie same dobre wieści;-)

ja też po wizycie-mała waży 3400, szyjka się zmiękczyła i też u mnie może się coś zacząć dziać w każdej chwili. tak jak pisałam na ogólnym do szpitala w razie co mam się zgłosić 18.12.
a jak to wygląda - czy mogą mnie odesłać do domu skoro mam skierowanie? (na moim skierowaniu nie ma podanej daty mojego zgłoszenia się w szpitalu)
 
Adgama już tyle czasu po terminie to Cię nie odeślą , jakby się czepiali to powiedz im na IP że masz skierowanie na wywołanie a Twój gin kazał Ci właśnie 18.12 :happy2: Ja przy pierwszej ciąży nie dostałam skierowania. Kazali mnie przyjść tylko tydzień po terminie jeśli nic się nie będzie działo.
Może urodzimy w tym samym czasie :-) Bo ja 18.12 mam się zjawić w szpitalu a 19.12 mam cc:happy2: Także trzymam za Ciebie kciuki żeby poród w końcu doszedł do skutku :happy2:
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt!

Ja dziś byłam na ktg ale ogólnie wyszło ok. Byłam też u ortopedy po zaświadczenie o wskazaniach do cc. Także jeśli nie dotrzymam do terminu i coś zacznie się wcześniej dziać, to powinni mi zrobic cc. Zobaczymy jak to w praktyce wyglada...

adgama ja sie nie orientuje ale byc moze liwus ma racje...
 
Dziękujemy wszystkich i zdrowych Świąt życzymy :)



PS - póki co na neta malutko czasu, u Nas wszystko ok, Jasia jest grzeczniutka :)
 

Załączniki

  • 243-10-pl-246f474587e467aa7a52531654081c74.jpg
    243-10-pl-246f474587e467aa7a52531654081c74.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 152
No to jestem po wizycie, rozwarcia nie ma, mialam wysokie cisnienie, ale po 5tym razie spadlo do normalnego 124/80.
Dostalam termin wywolania...mam sie zglosic w szpitalu 7.01 o 21 :szok::angry::baffled::crazy::confused: Jestem zlaaa, nie dalo sie tej baby przegadac, ze to za dlugo, ze poprzednim razem po 8 dniach juz zielone wody byly.
Nie jestem rasistka, ale natrafilam na hinduske lekarke i po wyjsciu pod nosem nawtykalam jej od ciapatych...franc.
Mowie jej ze ostatnim razem mialam zielone wody, ze nie wiadomo kiedy dzidzius zrobil kupke do brzucha, a ona do mnie ze ja mam duzo wod....ja na to ze poprzednim razem tez mialam duzo ale byly podtrute...no ale nie udalo sie. Wogole powiedziala mi, ze jak beda wczesniej wywolywac to bedzie to grozilo cesarka, ale juz wtedy rece mi opadly na jej glupote, bo moim zdaniem to kazdy porod moze sie skonczyc cesarka z roznych przyczyn.
 
reklama
Do góry