reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama

Madi*

Fanka BB :)
gratuluje udanych wizyt i kciuki za kolejne ;)
bulkasia u nas na pierwszej wizycie w szpitalu(z polozna) robia usg,wywiad,zakladaja karte ciazy,pobieraja krew na rozne badania,mocz ..ja mialam jeszcze krotkie spotkanie z lekarzem,ze wzgledu na konflikt w poprzedniej ciazy..
bedzie dobrze,nic sie nie boj ;-)
musimy wierzyc,ze bedzie dobrze bo inaczej zwariujemy..
ja teraz tez musze mocno wierzyc,ze u mnie bedzie wsio dobrze...boje sie jak choler.a,ale nie chce bardziej sie dolowac...i tak juz mam duzo stresu....

Ania_789

Mama uroczych córeczek;-)
Miasto
lubuskie :-p
Konflikt wystepuje jedynie gdy to ma to matka ma ujemna grupe krwi. Zreszta przy pierwszym dziecku nawet przy ujemnej grupie nie ma mowy o konflikcie. Konflikty pojawiaja sie podczas kolejnych ciaz (nie mowie ze zawsze). Tak mnie lekarze informowali:-):-)

4madlen

Mateczka Anteczka :)
Miasto
Radom
Fiolka z tego co ja się orientuję, to konflikt występuję wtedy gdy kobieta ma Rh- a facet Rh+, i kiedy dziecko odziedziczy krew ojca. Ale też w pierwszej ciąży zdarzają się rzadko konflikty bo kobieta nie ma wytworzonych przeciwciał czy coś takiego... madlen79 chyba ma/miała konflikt (jak nie pomyliłam nicków) może ona powie coś więcej... ale w Twoim przypadku na razie się nie stresuj :)))

Vivienne

Marysiowa Mama :) Moderatorka
Miasto
Radom/Poznań
Dokładnie, przy plusowej grupie krwi matki, jesteś bezpieczna :)

W tym wątku mnie jeszcze nie było, ale pochwalę się i tu, że w dzień Dziecka idę podejrzeć moje Maleństwo, trzymajcie kciuki, aby okazało się, że zdrowo rośnie :)

czarna551

Fanka BB :)
Miasto
małopolska
Z góry przepraszam że się wtrącam

też mam gupe Krwi B - ojciec dziecka ma +
pierwsza ciąża przebiegła bez zastrzeżeń. Przeciwciała które produkowałam w tym czasie nie miały znaczenia klinicznego. Lekarz każe Ci zrobić badanie z krwi na odczyn Coombsa.Dziecko miało Rh + więc dostałam [FONT=arial, sans-serif]immunoglobuline po porodzie.Teraz jestem w drugiej ciąży i wszystko jest ok.
Nie masz powodu do zmartwień. W dzisiejszych czasach to nie jest problem..
Pozdrawiam Grudnióweczki
[/FONT]:-)

Ania_789

Mama uroczych córeczek;-)
Miasto
lubuskie :-p
Czarna fajnie ze sie wtracasz. Ale Fiolka ma dodatnia krew. Wiec jest odwrotnie niz u ciebie. (Taka mala uwaga z zakresu czytania ze zrozumieniem:p)

reklama
Do góry