reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
gratuluje udanych wizyt i kciuki za kolejne ;)
bulkasia u nas na pierwszej wizycie w szpitalu(z polozna) robia usg,wywiad,zakladaja karte ciazy,pobieraja krew na rozne badania,mocz ..ja mialam jeszcze krotkie spotkanie z lekarzem,ze wzgledu na konflikt w poprzedniej ciazy..
bedzie dobrze,nic sie nie boj ;-)
musimy wierzyc,ze bedzie dobrze bo inaczej zwariujemy..
ja teraz tez musze mocno wierzyc,ze u mnie bedzie wsio dobrze...boje sie jak choler.a,ale nie chce bardziej sie dolowac...i tak juz mam duzo stresu....
 
Konflikt wystepuje jedynie gdy to ma to matka ma ujemna grupe krwi. Zreszta przy pierwszym dziecku nawet przy ujemnej grupie nie ma mowy o konflikcie. Konflikty pojawiaja sie podczas kolejnych ciaz (nie mowie ze zawsze). Tak mnie lekarze informowali:-):-)
 
Fiolka z tego co ja się orientuję, to konflikt występuję wtedy gdy kobieta ma Rh- a facet Rh+, i kiedy dziecko odziedziczy krew ojca. Ale też w pierwszej ciąży zdarzają się rzadko konflikty bo kobieta nie ma wytworzonych przeciwciał czy coś takiego... madlen79 chyba ma/miała konflikt (jak nie pomyliłam nicków) może ona powie coś więcej... ale w Twoim przypadku na razie się nie stresuj :)))
 
Dokładnie, przy plusowej grupie krwi matki, jesteś bezpieczna :)

W tym wątku mnie jeszcze nie było, ale pochwalę się i tu, że w dzień Dziecka idę podejrzeć moje Maleństwo, trzymajcie kciuki, aby okazało się, że zdrowo rośnie :)
 
Z góry przepraszam że się wtrącam

też mam gupe Krwi B - ojciec dziecka ma +
pierwsza ciąża przebiegła bez zastrzeżeń. Przeciwciała które produkowałam w tym czasie nie miały znaczenia klinicznego. Lekarz każe Ci zrobić badanie z krwi na odczyn Coombsa.Dziecko miało Rh + więc dostałam [FONT=arial, sans-serif]immunoglobuline po porodzie.Teraz jestem w drugiej ciąży i wszystko jest ok.
Nie masz powodu do zmartwień. W dzisiejszych czasach to nie jest problem..
Pozdrawiam Grudnióweczki
[/FONT]:-)
 
Czarna fajnie ze sie wtracasz. Ale Fiolka ma dodatnia krew. Wiec jest odwrotnie niz u ciebie. (Taka mala uwaga z zakresu czytania ze zrozumieniem:p)
 
reklama
Do góry