reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

k8libby

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Lipiec 2011
Postów
3 039
Pani dr sie uśmiała, że tak szybko jesteśmy. Pęcherzyk jest, mini tyci. Nawet za wizytę nie policzyła, kazała przyjść za 3 tygodnie. Wcinać tylko folik.
 
reklama
Witam! Przyszłam do Was, bo wydaje mi się, że termin powinnam mieć na grudzień, a najdalej na sam koniec listopa. Z wczorajszego USG wyszło, że jest to 6 tydzień i 1 dzień. W pewnym momencie widziałam jakby cień fasolki, ale pomiarów lekarz dokonał na pęcherzyku i fasolki bardzo nie szukał. Termin podał na 20 listopad, jednak ja wiem, że do zapłodnienia mogło dojść najwcześniej 9-10 marca, co dawałoby 5tyg. Sama nie wiem :/ Lekarz jest chwalony i wydaje się być bardzo kompetentny w tym co robi. Widziałyscie już swoje fasolki? Trochę sie martwię, że jej nie widziałam, bo w poprzedniej ciąży w 8tyg była widoczna fasolka i serduszko bijące.
 
A więc jesteśmy już po wizycie ;) Maleństwo kilka dni starsze niż wg OM - wg niego jest teraz 6t2d. Kropek ma 0,53cm i bijące serduszko :happy2: Ja dostałam l4 i mam dalej przyjmować luteinę, badania zlecone a następna wizyta 24.04 :)
A oto Mój Skarb -
DSC_0051 - Kopia.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0051.jpg
    DSC_0051.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 319
  • DSC_0051 - Kopia.jpg
    DSC_0051 - Kopia.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 416
Dziewczyny proponuję taki temat,żeby każda z nas mogła szybko zerknąć kiedy kto ma wizytę, z kim i po co:happy2: Dodam,że lepiej zostawiać wszystko bez komentarzy, co by było przejrzyście i czytelnie. Ta, która już wie, kiedy ma wizytę, wpisuje swój nick, datę, godzinę i z kim, oraz czy jest to usg z badaniem, czy samo badanie. Wiadomo,że babeczki z Uk piszą położna i więcej nie trzeba;-) Każda, która chce się dopisac do listy kopiuje ostatnią listę, automatycznie usuwając wizyty, które już się odbyły i w swoim poście dopisuje siebie. Żeby było czytelnie, proponuję przykład:

Magda_z_uk, 10 maj, godz. 10.00 - położna

następna wpisuje się pod spodem. Może tak być? Oczywiście przykład jest fikcyjny, więc czasem go nie kopiujcie;-)
Dzieki temu wystarczy zerknąć na ostatni post i od razu wiadomo, za kogo trzymamy kciuki danego dnia:happy2:
 
Pozwolę sobie skopiować i ułożyć chronologicznie, ok? Która ma chęć się dopisać,
to niech skopiuje poniższą listę i wstawi swoją wizytę w odpowiednie miejsce,
w zależności od daty:-)

Ewelinka_shn
17.04 wizyta i usg
Czarna2532 - 23.04 pierwsze USG
anncka - 24.04, godz.19 wizyta i usg
perrie - 25.04, godz. 18:00 - pierwszy raz (badanie + USG)

Ewelinka za Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki!!! I tu coś na jutro ;-)
Wierzę,że będzie dobrze:tak:
powodzenia_23.jpg




 

Załączniki

  • powodzenia_23.jpg
    powodzenia_23.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 332
reklama

Ewelinka_shn
17.04 wizyta i usg
Cypryda83 18.04. godz. 13.45, wizyta i usg
Czarna2532 - 23.04 pierwsze USG
anncka - 24.04, godz.19 wizyta i usg
perrie - 25.04, godz. 18:00 - pierwszy raz (badanie + USG)



[/QUOTE]
 
Do góry