reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy porodów

a u nas dalej nie wiadomo kto zamieszkuje brzuszek
na początku miała być dziewczynka ale to nie było pewne a teraz tak sie zasłania przy USG że nie chce pokazać hihi
a więc ja mam niespodziankę
 
reklama
Hihi Asiu, tu znaczna część miała rodzić wcześniej, ale naturalnie przed terminem urodziły tylko 3:-)
 
Hej dziewczyny
Ja mam termin na 29 sierpnia. Myślałam że urodzę wcześniej tak jak pierwszego synka.Też go urodziłam w sierpniu a miał być na wrzesień.Bede miała trzeciego chłopaka z sierpnia bo mąż też sierpniowy. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę powodzenia.
:-)
 
Magda - 4. Mam Na Myśli Porody Naturalne, Na Cesarki Nie Mamy Wpływu( Na Naturalne Jeszcze Mniejszy:-):-):-))
 
Witam serdecznie nowe dziewczyny:tak:

Co do tych terminów, ciekawa jestem czy ktoreś urodzi dokładnie w "wyliczonym" terminie?:confused:
Miło, że macie terminy na koniec miesiąca, będzie z kim wymiary porównywać w drugiej połowie sierpnia;-)
 
reklama
Do góry