reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy porodów

Ja się urodziłam dokładnie w dniu w którym mama miała obliczony termin porodu:-D, ciekawe może i mój synuś też będzie taki punktualny ?:-p
 
reklama
Elis nie martw sie Magda na pewno Cie dopisze
ale chyba nie prędko bo teraz chyba .....rodzi!!
 
madziu ja termin z usg mialam na 5 sierpnia i tutaj trzymali sie tego terminu wiec Dorian urodzil sie dokladnie tydzien wczesniej,a wazyl 3820gram i mial 51cm
 
raabit--------- magda25----------

ja spodziewam sie córeczki:-):tak: wikuś to skrót od wiktori taj jak raabit słusznie zauważyła:tak::tak: no ale wiecie niespodzianka moze byc i okaże sie ze to chłopiec:szok::szok: no cóż to bede go ubierała w sukienki hi hi:tak:

dzis cos mnie tak pobolewa podbrzusze raz mocniej raz słabiej może sie coś ruszy:tak::tak: albo to znów fałszywy alarm:sick::eek:



dziewczyny planujecie rodzic ze znieczuleniem czy bez???????
 
cześć ja tylko na chwileczkę. proszę mnie dopisać do szczęśliwych mam :-).
Była już informacja na ogólnym - Janbor przekazywała (za co dziękuję). Wiem że tyle sie dzieje że można się pogubić, więc przypominam:
Nasz synek (prawdopodobnie Filip :-D) przywitał nas wielkim okrzykiem 11 sierpnia o godzinie 18:10 (9 dni przed terminem z usg i 11 przed terminem z OM). Ważył 4 kg i miał 56 cm.(a pani w piatek na usg powiedziła tak po pomiarach - ile? 3800?? zmierze jeszcze raz. Nooo 3400, to już bardziej możliwe - to jutro rodzimy.
Urodziliśmy z mężem siłami natury , no, z pomocą ogromną pani położnej :-p. Mąż spisał się rewelacynie - bez niego chyba bym nie dała rady. Kochany był i jest:-)
Poród wywołali ze wzgllędu na obawy przed gestozą. Z wagą synek zrobił pani doktor niespodzianke i mu się przybralo. Teraz mamy tylko kłopot z oczkiem, prawdopodobnie niedrożny kanalik. Dlatego tyle trzymali nas w szpitalu. Dopiero wczoraj wyszliśmy. Raczej często mnie tu nie będzie, więc trzymam kciuki za te które jeszcze mają porody przed sobą i zdrówka dla wszystkich. Przepraszam że wszystko w jednym wątku napisałam i moze mieszam tematy, ale musicie mi wybaczyć ;-):rofl2:
 
Moje rozdwojenie nastapiło 13 sierpnia 2007 o godzinie 8.40.
Oleńka ważyła 3165 g i miała 55 cm długości.
Poród poprzez cięcie cesarskie 7 dni wcześniej niż wyliczany termin OM(20.08.2007)
 
Bardzo proszę mnie poprawic jeśli kogoś pominęłam, czy to w terminach , czy w rozdwojonych. Wydaje mi się , że chyba kogoś pominęłam, napiszcie, przepraszam.
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
ja urodziłam 21.08 o 18.59(tak smiesznie wpisali dokładnie) synek Piotrus miał 3,370(teraz troche schudł0 i 56 cm:tak:
 
Do góry