reklama

Termofor w ciazy...

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez masala, 26 Wrzesień 2010.

1. masala

masala Fanka BB :)

Dziewczyny mam pytanie, czy uwazacie, ze uzywanie termofora w ciazy jest bezpieczne dla dziecka? Jest mi permanentnie zimno nocami i lubie wizac termofor do lozka na nogi czy na plecy ale teraz nie wiem czy nie zaszkodze malenstwu...

2. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

Nie wiem jak termofor, ale ja przez poduszke grzejaca wywolalam sobie porod w 37tc. Bo nie pomyslalam i zagrzalam sobie plecy ;-)

3. reklama
  4. kołtunek

kołtunek Fanka BB :)

grzanie w ciąży?? ja bym nie ryzykowała.

5. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Na nogi ok, ale w okolicach brzucha bym nie ryzykowała ;-)

6. mandrzejczuk

mandrzejczuk Fanka BB :)

ja tez strasznie mazrzne, szczegolnie przed snem mam tak lodowate nogi, ze az mnie bola...tylko, ze ja dogrzewam sie suszarka, bo nie mam termofora, oczywiscie tylko na stopy kieruje powietrze, ale i tak zastanawiam sie czy takie dogrzewanie nie zaszkodzi fasolce...jestem w 6 tyg ciazy...

7. kbetina

kbetina Fanka BB :)

a ciepłe skarpetki nie pomagają?

8. ewiiiiiiiiii

ewiiiiiiiiii Fanka BB :)

hmmm a ja zastanawiam sie włśnie ..dlaczego termofor miałby zaszkodzic ciąży ? Może ktos zna odpowiedz na to pytanie...:confused:

9. kbetina

kbetina Fanka BB :)

no jesli uzywasz go w okolicy pleców czy brzucha, to normalne że ciepło które wydziela może spowodować skurcze, tak samo jak ciepła czy goraca kąpiel podczas ciązy

10. reklama
  11. mandrzejczuk

mandrzejczuk Fanka BB :)

uwierz mi, ze niestety nie...tak marzna mi stopy, ze az skarpety sa lodowate...zawsze tak mialam

12. masala

masala Fanka BB :)

Mi tez skarpety nie pomagaja... zeszla zime przezylam tylko dzieki termoforowi... teraz mam problem;/

Poleć forum