reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

termometr bezdotykowy jaki model ?

reklama
Tez miałam zamiar kupić bezdotykowy termometr. Jednak gdy trafiłam z niemowlakiem do szpitalu zobaczyłam jak one działają. Z kazdej strony glowki wskazywal inną temperature i za każdym razem i tak temp. była mierzona w pupci elektronicznym termometrem. Wniosek jest jeden-wskazują
ze jest w ogole temperatura ale nie są precyzyjne a waszym przypadku było to bardzo istotne.

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
Ja polecam Tech-Med bezdotykowy termometr na podczerwień. Dobrze mierzy temperaturę ciała, wody i otoczenia. Przy pierwszych kąpielach dziecka był pomocny. Pokażę zdjęcia. Serdecznie polecam i cena też przystępna , kupiony na allegro.
 

Załączniki

  • IMG_20180717_142111.jpg
    IMG_20180717_142111.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 528
  • IMG_20180717_142135.jpg
    IMG_20180717_142135.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 505
  • IMG_20180717_142139.jpg
    IMG_20180717_142139.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 398
Witam
Podbijam temat. Potrzebuję porady w wyborze dobrego termometru bezdotykowego, miałem do tej pory Microlife NC 100, ale zawyża temperaturę o 1,5 stopnia C, a serwis twierdzi, że termometr działa poprawnie, także już dziękuję tej firmie a termometr do kosza. Ciekawie wygląda ten termometr Visiofocus, ale jak czytam opinie na temat tej firmy, to wszystko wygląda jakby to była reklama. Proszę o pomoc w wyborze czegoś dobrego.
 
Chyba też się skusze, bo utrzymać syna z termometrem to jest katorga. A one są dobre jeżeli chodzi o wyniki? Niczego nie zawyżają/zaniżają?
 
reklama
Do góry