reklama

termometr do kąpieli?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez Rijanna, 2 Marzec 2015.

1. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

używacie termometrów do kapieli? mama mi mowi, ze leję dziecku za goracą wodę, partner, że za zimną, moze ten termometr kupic, tylko czy to jest wiarygodne i ktore wybrac?

2. happybeti

happybeti show must go on...

"Test łokcia " czy nadgarstka w zupełności wystarczy. Owszem, standardowo dziecko kąpie się w temp. 37 st. Ale ...wszystko zalezy też od upodobań dziecka- niektóre lubią wodę troszke cieplejsza, inne odrobinę chłodniejszą. Zauważylamn, jak moja córeczka była maleńka, że ona woli wodę o 1-2 stopnie cieplejszą, w takiej kąpieli relaksowała się, cieszyła i czuła się komfortowo. Zobacz, co lubi Twoje dziecko. A jeśli już chcesz kupić termometr , dla orientacji , to każdy jest dobry- kup jakis zwyczajny w sklepie z akcesoriami dla dzieci, to nie jest żaden skomplikowany instrument, nie ma sensu szukać jakiegoś "cuda"

3. reklama
  4. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

dokladnie, nie ma co szukac cudu, to ma byc tylko termometr, ja sama na smierc zapomnialam o tym, zeby go kupic, ale siostra mi dala w prezencie przy okazji :) mam taki w ksztalcie smiesznego zółwika, kupila go ze sklepu Akuku :)

5. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

tez mam termometr z akuku :) tyle ze nie żólwik a stateczek :)

6. Rijanna

mi sie wydaje, ze woda jest okej, sprawdzam wlasnie lokciem, ale to partner i mama twierdza, ze jest zla, ok obejrze te termometry co wy macie z akuku, bo sa na pewno u mnie niedaleko bloku i zobaczymy kto ma racje, ja czy Tomek, albo mama:D:D

7. happybeti

happybeti show must go on...

Tak, tylko, że, jak pisałam już, trzeba też wziąć pod uwagę indywidualne upodobania dziecka :tak:- 1-2 stopnie w jedną czy drugą stronę moga niektórym dzieciom bardziej "pasować", być dla nich bardziej przyjemne i komfortowe.

8. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Nie, mamuski zaufajcie wlasnej intuicji

9. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

pewnie taki termometr jest nie drogi a dla spokoju ja bym kupiła :)

10. reklama
  11. Rijanna

tak, kupiłam ten z akuku, kosztował pare groszy,, leje wodę tak zeby miala 38 stopni, malemu odpowiada, ale co najlepsze, o termometrze nie wie ani mama, ani partner i dalej twierdza swoje heheheh

12. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

NO TO MASZ NIEŹLE, JA MAM PODOBNIE ŻÓŁWIKA z akuku, używaliśmy jak mała się urodziła przez jakiś czas, przydał się, teraz już bez termometru nalewamy, bo się już nauczylam jaka temperatura odpowiada mojej niuni

Poleć forum