reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Termometr

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Miasto
Łódź
ja jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiona. nawet moje serce nie uspokaja mojego dziecka a co dopiero sztucznie wygenerowany odgłos. Dziecko z łona matki pamięta bicie jej serca a to przecież nie jest to samo.

reklama
Uważajcie na sklep Kiddie na Skoroszach w Warszawie.
Są duże problemy z dochodzeniem reklamacji!!!!!!!!!!!!!!!

Odradzam :no:

nikita33

Fan(ka)
Moje dziecko właśnie wyrosło ze swojego fotelika samochodowego i nagle mnie olśniło, że istnieją podstawki podwyższające dla starszych dzieci - moje ma 20kg i 110 cm wzrostu, może się ktoś orientuje, czy takie dziecko kwalifikuje się już do takiej podstawki, a jeśli tak, to jakie polecacie i na co radzicie zwrócić uwagę przy zakupie?
pozdrawiam
nikita

Klub Maluszka Różowa Chmurka na Targówku ogłasza nabór dzieci na nowy rok szkolny 2008/2009. Przyjmujemy zapisy do grupy maluszków( od 12 miesiąca) i grupy starszaków (od 20 miesiąca). Oferujemy fachową opiekę, bogaty program edukacyjno-wychowawczy, smaczne wyżywienie oraz dużo zabawy.
Dla rodziców którzy zgłoszą się do nas do końca sierpnia - pierwszy miesiąc zupełnie za darmo!! Zapraszamy.
Klub Maluszka // 513185838

Gingeros

czerwcówka'07
Miasto
lubuskie
poszukuję parasolki dla mojego Antonka ;-) cena ok. 200, waga do 8 kg, składana jak parasolka, nieawaryjna :sorry2: na krótsze i dłuższe spacery po chodnikach i "terenie"

Moje typu na dziś:
- chicco ct 0.5 evolution (kolor hawai)
ct%2005%20hawaii3.JPG

- titanum baby buggy (kolor czerwony)
5cz.jpg

nie bawiłam się , ani nie oglądałam tych wózków na żywca ;-) widziałam jedynie tego titanium, ale z daleka i nawet nawet ;-) niby ma wzięcie, ale boje się, że będzie tak jak z coneco :dry: znaczy się czytałam, że te titanium przychodzą niby jako no name i dopiero firma nadaje logo :dry: chińskie pierdoły :crazy: no i niby są one holenderskie, a w Holadnii nie znają tej firmy :baffled: ale ma za to barierkę ;-) i podnóżek długi ;-) i koleżanka mi go polecała ;-) określiła go jako super wypaśna parasolka :-D

z kolei chicco ... czytałam, że chicco są bardzo awaryjne :-( i akurat nie polecają tych wózków, w szczególności tego modelu :-( i nie ma barierki, i nie podoba mi się podnóżek :-)

i teraz to już sama nie wiem :-(

Cześć
To troszkę dla tych starszych maluszków ale może którąś z mam zainteresuje.. znalazłam stronkę z książkami dla dzieci w formacie audio.. swojemu maluszkowi kupiłam chyba już z 10 baśni i jestem naprawdę zadowolona.. fajnie można spędzić wieczór, no i mi już gardło siadało ;-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie

Witam

Mam na imię Monika jestem matką 10 miesięcznego Antosia i niedługo będę po raz drugi mamą. Asia przyjdzie na świat za 3 miesiące. Siedzę w domu z dzieckiem i dlatego nie mam czasu na zakupy dlatego też kupuje w sieci. Zapraszam w wszystkie mamy do takich zakupów. Często korzystam z Ebooki, audiobooki :: ZŁOTE MYSLI :: Bliżej Sukcesu..

Dlatego dla obecnych i przyszłych mam polecam tę książkę Karol Wójcik Chłopiec czy dziewczynka...

http://zlotemysli.pl/marketingonline.php?c=4main&idEbook=25

Dla zainteresowanych wyslę darmową próbkę , proszę pisać glthome@o2.pl

reklama

mija79

Patrysiowa mama
Moja córcia dostała na urodziny stempelki zmywalne.Z rąk owszem schodzą,jadnak z narzuty i ubrania już nie.Niepolecam dla małych dzieci.Może 4-5 letni które bed wiedziały do czego to służy,ale 2 latce NIE.

Do góry