reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

teściowa dobra czy zła

reklama
Ja z moją teściową żyję bardzo dobrze, mieszkamy na tym samym piętrze i zawsze wiem, że mogę na nią liczyć :-) Przed ślubem mieszkaliśmy już razem i nic się nie zmienia póki co:-) Współczuje tym, które niestety nie mogą tego powiedzieć o swoich teściowych :-)
 
a ja mam 2 teściowe ! to dopiero jest tragedja;-);-)
a tak powaznie to jakoś sie dogadujemy , teściowa nr.1( mama mojego m ) troszku sie mnie boi chyba :-D ja sobie nigdy niedałam w kasze dmuchać , zawsze miałam swoje zdanie i mówiłam wszystko otwarcie , jak trzeba było teściową opieprzyć to to robiłam jak coś mi sie niepodobało to mówiłam jej prosto w oczy . szanujemy sie nawzajem a to najważniejsze chyba.
teściowa nr.2 ( macocha mojego m) to dobra kobieta , niewtrąca sie w nic wiem że zależy jej na nas , często dzwoni i pyta o wnuczka , zawsze wciska mu do kieszonki pare złoty :tak:

NIETAK DJABEŁ STRASZNY JAK GO MALUJĄ - WYSTARCZY TYLKO GO POZNAĆ I MIEĆ NA NIEGO SPOSÓB :tak:
 
ja na temat mojej tesciowej moglabym napisac powiesc. od kiedy jestem z jej synem postanowila go olewac a wine za to ze oddalaja sie od siebie zwala na mnie. podarowala nam swoje mieszkanie niby szczerze a co do czego wyniklo ze jest kompletnie zadluzone a jej swoich dlugow nie chce sie splacac. nie mam na nia sily ani nerwow, przez nia moj zwiazek moze stanac pod wielkim znakiem zapytania
 
Odpukać ale póki co z moją teściową mam świetny kontakt i oby tak dalej. Mogę na nią liczyć w każdej sytuacji i zawsze jest za mną. To samo ma mój P z moją mamą- dobrą komitywę i chyba to nie powinno się zmieniać!
 
reklama
Z moja kontakt mam bardzo sztywny, jakoś nie potrafie się przekonac a ona jest dośc nieprzystepna
Niby się nie wtrąca ale zawsze coś jest nie tak jak powinno być
Zresztą ja mam chyba nawet bardziej upierd... tescia.
ten to się czepia.. on nawet kontroluje mi czystośc w domu- przychodzi i robi obchód .. a potem głupio dogaduje ..koszmar jakiś
 
Do góry