reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

teściowa dobra czy zła

Moja teściowa jest prymitywną babą uwielbiającą sączyć jad do ucha swoich synków przeciwko ich żonom.Generalnie obgaduje mnie do mojej mamy i do pozostałych synowych.A do mnie gada na nie:)
Do tego różnicuje bardzo wnuki na "gorsze" i "lepsze".Choćby moja córka była nie wiem jak najlepsza to zawsze będzie gorsza od jej ukochanej wnusi i wnusia...
 
reklama
Moja teściowa ma nieodciętą pępowinę z moim facetem i swoją córka. Uważa, że MUSI wiedzieć wszystko, co mamy na obiad, jaką wypłatę mój facet dostał, kiedy robię pranie, co mam w lodówce itd. Uwiezcie, że wysiadam nieraz nerwowo! A próby tłumaczenia, że to nasze życie kończą się awantura i przekleństwami z jej ust. Ja już wolę się nie odzywać. Choć chyba trzeba będzie, bo jej córka ciągle u mnie przesiaduje i będę musiała zwrócić jej uwagę. Potrafię się odezwać w wielu sprawach, odnośnie jej faceta itd, strofowac ją, a nie potrafię powiedzieć: przykróć swoje wizyty, bo chcę kiedyś odpocząć. No i wiem, że gdy zwrócę jej uwagę, to teściowa zacznie jej bronić...
 
A ja mam bardzo dobry kontakt z moją przyszłą teściową. Nie wchodzimy sobie w drogę. Szanujemy się. Choć często mamy odmienne zdanie, nie kłócimy się.
 
Ostatnia edycja:
A u mnie jest wrecz przeciwnie :)teściowa mam bardzo fajna, za to tesc wrrrr....non stop mam z nim na pienku :D kloce sie z nim oooo meza :angry:no tak mu daje w kosc, ze glowa mala, a maz jest z natury taki, ze w dyskusje nie uderza, nie bluzni bo na co mu to :baffled:wielokrotnie twierdzilam, ze jest chlopem bez jajek :angry:ale kochany :D a niech tylko uslysze M to M tamto, to robi zle i tamto raz dwa sie udziele :)
 
Mam tylko teściową gdyż ojciec mojego męża zmarł wiele lat temu :( Ale moja teściowa jest fantastyczną osobą- pomaga kiedy tylko może i ma siłę (my jej również pomagamy) , nie wtrąca się ale jak jest problem to doradzi, nawet jak kiedyś na etapie narzeczeństwa pokłóciliśmy się z TŻ to ona nas pogodziła :) Człowiek z sercem na dłoni :) Wspaniale mieć taka teściową, bo niestety na swoich rodziców liczyć nie mogę :(
 
Ja mam bdb tesciową. Nie jest idealna ale ja też nie jestem, moja mama też nie. Nikt nie jest idealny bo jesteśmy tylko ludzmi.
Jesteśm małżeństwem 12 lat i ani raz spiny noe bylo.
 
reklama
Nie przepadam za moją teściową i nie potrafię jej zaufać. Zwykle po kilku minutach przebywania z jakąś osobą jestem w stanie stworzyć sobie jej profil w głowie, moją teściową trudno rozgryźć. Nigdy nie wiem czy jej zachowanie to skutek jej charakteru czy garści psychotropów, które codziennie przyjmuje. Kiedy zbliża się do mojego dziecka w głowie wyją mi wszystkie możliwe alarmy. To co wiem na pewno to to, że jest osobą uzależnioną od współczucia i gdy nie ma go wystarczająco dużo, tworzy sytuację, w których przestawia siebie jako ofiarę. Bardzo skrzywdziła mojego męża i pomimo że jest już dorosłym facetem, nadal go głęboko rani.
 
Do góry