reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

teściowa dobra czy zła

reklama
Widze ze nie tylko ja mam paskudna teściowa ;-) Ja z moja to sie nie odzywam już prawie rok, zaraz po tym jak urodziłam Amelkę. Moja córcia jest chora na serce a ta żmija (to i tak zbyt piękne na nią określenie) powiedziała mi ze to moja wina!! od tamtej pory ciagle idziemy ze soba prawie na noże. Nienawidzę jej za to :wściekła/y:
 
Asia 85 nie zazdroszczę:no: :no: :no: :no: W przeciwieństwie do mojej teściowej, która jest jaka jest :wściekła/y: moja mama to super kobieta :tak: :tak: :tak: :tak: Zawsze mogę na nią liczyć:tak:
 
Witajcie dziewczyny jakie to szczęście w nieszczęściu że Was znalazłam :tak:. Ja już przez moją teściową tyle łez wylałam i nerwów straciłam że szkoda gadać. To że zaszłam z jej synem w ciążę to nie jej problem, ona tego bachora nie będzie chować :szok:... to było ponad 3 lata temu, a tu drugie w drodze i łe jak już musieliście to trzeba było przed latem a nie na jesień ale to nie jej problem:no:! ( sama ma dwóch z października rok po roku). W kwietniu tak się z nimi kłóciłam, że trafiłam do szpitala bo mi naczyńka popękały od podwyższonego ciśnienia. Mogła bym tak pisać bez końca, jaka to ona jest wspaniała ja głupia i muszę jej słuchać bo ona wychowała trójkę itp. Moja mała mówi na nią baba jaga:-D:-D bo tak ją teść nauczył a ja nie pozwalam zapomnieć:tak:. Teraz mam trochę luzu bo się do roboty wzięła i nie ma tyle czasu wolnego, ale ja i tak chodzę spięta żeby na nią nie wpaść, bo mieszkamy po sąsiedzku :wściekła/y::no::baffled:. Ale dziewczyny co nas nie zabiję to nas wzmocni i tego się trzymajmy!!!
 
reklama
Powiedzmy ze moja jest spoko bo mieszkamy w odleglosci 2000km od siebie.

Ta sama sytuacja u mnie:tak:.Szczerze mowiac jak narazie jest spoko,mozna normalnie pogadac,chociaz nie wiadomo jakby bylo gdybysmy mieszkali obok siebie.Bedac na wakacjach u nas,troche mnie denerwowala,wiadomo jezeli chodzi o wychowanie dzieci to one wiedza najlepiej.
 
Do góry