reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowe...

lol aestima nieźle :D mi tesciowa raz tez kupiła jakiś namiot oddałam babci na gwizdke :-D

ja jej powiedziałam kiedys po nieudanym prezencie ze szkoda jej kasy na ubrania wole kosmetyki :-D wiec od czasu do czasu cos mi kupuje a to bezpieczniejsze niz ubrania

jeśli chodzi o ubrania to mama mnie zaopatruje w lumpku - ale jesli cos kosztuje 2 3 zł to nie zal mi powiedziec tego nie chce wyrzuc albo daj komus i no problemo :tak:
 
reklama
andaroel w tym roku lata nie bedzie:p Gwarantuje, ze Silvy tesciowa tak wlasnie odpowie:-DMoja mnie wk...na odleglosc, musze przyznac ze dobrze mi wuchodzi unikanie wyjazdow do niej;-) na swieta kupila Mai wielka zolta pluszowa kaczke...masakra jakas, dp tego ksiazeczke, ktora ma guzik, po nacisnieciu wlacza sie smiech dziecka, Maja ja uwielbia a nas wk...niesamowicie...
 
moon - już myślałam, że po naciśnięciu guzika włącza się...śmiech teściowej:cool2:więc tak źle nie jest chyba:-D

hahha a to dobre:)

Forever - mieszkali w centrum, ale postanowili się przenieść na działkę koło Sochaczewa, co dla nas jest o wiele lepszą opcją, bo odwiedzać babę w mieszkaniu a w domku na wsi to różnica:)
 
Andariel - to myślę, że dla Mrsmoon byłaby to tortura podwójna :laugh2:, przypomniał mi się Jack Nicholson jako Jocker w którymś Batmanie.....
Silva - jasne, ale na działkę to sezonowo czy na stałę ? :happy: Tylko, że macie dalej do siebie jakby co. Oboje Rodziców prowadzących auto masz ?
 
odkopuje ale pewnie nadal aktualny temat dla nas wszystkich..


czy tylko ja mam wrażenie ze teściowe sa mocne w gębie ale jakby przyszło coś pomóc lub zrobić to nie ma komu? :angry:
 
reklama
Do góry