reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie i rodzice... chwalimy i narzekamy

a sprawdzałaś zdolność kredytowa w banku? Są przecież kredyty dla rodzin! przez 8 lat państwo płaci połowę rat.
Program Rodzina na swoim

Mój B teraz dostanie dopiero umowe więc nie wiem. Muszę się dowiedzieć,bo w sumie to płacenie komuś za wynajem kasy może isć własnie na rate mieszkania a mieszkanie już mamy swoje.No i mój B ma też książeczke mieszkaniową- może to też pomoże.

Dziewczyny dziękuje ,że jesteście :blink: !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mój B teraz dostanie dopiero umowe więc nie wiem. Muszę się dowiedzieć,bo w sumie to płacenie komuś za wynajem kasy może isć własnie na rate mieszkania a mieszkanie już mamy swoje.No i mój B ma też książeczke mieszkaniową- może to też pomoże.

Dziewczyny dziękuje ,że jesteście :blink: !!!
to nie ma na co czekać! do banku trzeba iść! jak nie pójdziesz to się nie dowiesz... po 8 latach zawsze można zmienić bank na inny! plus negocjować umowę z bankiem (np. o wcześniejszą spłatę czy prowizję)
dokładnie!!! My właśnie taki kredyt mamy i póki co tylko 350 zł płacimy... No i jesteśmy w swoim mieszkaniu. A nie w wynajętym:tak:
no na 300 nigdzie nie wynajmiesz nic!! a kropelka do kropelki i mieszkanko się spłaci!
 
dokładnie!!! My właśnie taki kredyt mamy i póki co tylko 350 zł płacimy... No i jesteśmy w swoim mieszkaniu. A nie w wynajętym:tak:

jejjeekuuuuuu jak ja bym chciała taką ratę płacić :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Wyjątkowoaonaa kurcze ale masz nie ciekawie :no::no::no:,
przykro mi, a może w jest mozliwość przydzielenia jakiegoś lokalu socjalnego????????

kurde jedyne co było dobre za tej walonej komuny, to chyba to, że były mieszkania....... hmmm no chyba, ze sie mylę............ dobra no ale to nie na tym watki (sooorrkiii;-))
 
Najlepsze jest to, że im niższy wiek najstarszego partnera, tym mniejsze oprocentowanie i na więcej lat można rozłożyć kredyt.

Co do tematu: moja teściowa przeszła samą siebie. Miała we środę przyjść do nas, żeby z małą posiedzieć, a ona nie przyszła, bo myślała, że poprosiłam ją o to tylko z uprzejmości i to tak "na niby" i nie przyszła... Na dodatek zarzuca mężowi, że nie rozmawiamy ze sobą (nie chciałam, żeby za dużo o nas wiedziała, bo to wykorzysta). Masakra...

Moja mama nadal jest nadopiekuńcza. No i wczoraj i dzisiaj jest dzień dziadków
:-) Dlatego oszczędzę osądów, tylko opisałam sytuację :wink:

Wyjątkowa: masz nieciekawą sytuację. Pójdź do banku, postaraj się może o jakąś pracę w domu (dużo firm zleca takie prace, a raczej coraz więcej, moja sąsiadka pracuje w takim systemie od 3 lat, a zaczęła jak jej synek miał 2 tygodnie, bo nie wyrabiali z pieniądzmi).
 
Ostatnia edycja:
A myślicie,że nam przyzna bank taki kredyt? :dry: A to chyba trzeba być małżeństwem żeby sie załapać (my bez ślubu)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry