reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

reklama
a moje mądre dziecko zostało dziś na spacerze napadniętę przez mamuchnę. a był na spacerze z moją mamą i sąsiadką. w pewnym momencie mamuchna stwierdziła, żeby Piotrek dałbuzi babci. to Piotrek dał buziaka mojej mamie.:tak::tak::tak::-):-)
więc moja mama mówi do Piotra, że to jejst też jegobabcia i żeby dał buziaka, a Piotrek zaczął krzyczeć nie nie nie nie i się odwrócił. dolałą oliwy sąsiadka, bo się pyta - a ja dostanę buziaka? a Piotrek dał jej buziaka.
powiem szczerze - mam nielada satysfakcję z tej sytuacji
 
potworze :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ile bym dała, żeby u nas się tez coś takiego przytrafiło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzień Teściowej — święto obchodzone corocznie 5 marca jako wyraz szacunku i wdzięczności synowej lub zięcia wobec teściowej lub świekry (por. nazwy relacji rodzinnych) za ich obecność, zainteresowanie i pomoc w wychowaniu dzieci, utrzymaniu wspólnego gospodarstwa domowego, rozwiązywaniu problemów itp.
Współcześnie nadal funkcjonuje stereotyp złej i nieznośnej teściowej, co widać m.in. w tematach licznych kawałów czy w motywach filmów. W Dniu Teściowej rodzina może zaprzeczyć takiemu stereotypowi, doceniając troskę teściowych o losy ich dzieci i ich współmałżonków.
 
azik - Ty mnie kobieto do zawału chcesz doprowadzić!!!:-p:dry: mało się nie przewróciłam jak to zobaczyłam

na szczęście z opisu wynika że moja to nawet z definicji nie jest teściowa - chyba, że wyrzucenie z dzieckiem na bruk i kontakt z wnukiem raz na rok można uznać za :
" obecność, zainteresowanie i pomoc w wychowaniu dzieci, utrzymaniu wspólnego gospodarstwa domowego, rozwiązywaniu problemów "
 
reklama
Moja tesciowa nagle stala sie miła a to wszystko za sprawa tego że mojego szwagra rzuciła narzeczona :dry: sprawa przykra bo chlopak jest naprawde ok ale ona dzieki temu jakos milej mnie traktuje ale mnie juz nic nie zmieni mojego stosuku do niej jaki sama sobie wyrobiła :-p
 
reklama
Do góry