reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tęsknie..

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2011
Postów
13
Miasto
bełchatów
Tak mi ciężko tu samej... mój mąż musiał wyjechać do pracy do Holandi.. niby narazie na 2 miesiące..a potem czas pokażę czy wróci czy my tam pojedziemy..ale tak ciężko jest samej... całe szczęście że jest zuzia ...dobrze że ona nie rozumie ma dopiero 20 miesięcy.. ehh ciężko idzie się spać samej, wstać rano:-:)-( ... gdy nie ma obok drugiej osoby..mam nadzieje że to szybko zleci..nie lubie rozłąk !!!a wy jak jesteście w podobnych sytuacjach ? jak dajecie rade ?
 
reklama
Kama glowa do gory,2 miesiace szybko zleca..ja tez kiedys bylam sama z dziecmi,bo maz pojechal do pracy za granice :tak:..w ciagu dnia jakos dawalam rade,gorzej bylo wieczorem..jak dzieci poszly spac,a ja sama..ta cisza mnie dobijala..a rozlak to chyba nikt z nas nie lubi..ale niestety takie zycie..nie doluj sie,bedzie dobrze...;-)
 
Witaj Mój Mąż musiał wyjechać na 6miesięcy do Niemiec za miesiąc wraca na pewno dasz radę. dzwonimy do siebię często piszemy e-maile i rozmawiamy na skype. Mi też się dłużyły te miesiące a teraz juz tylko miesiąc i mąż bedzię z powrotem. dacie rade.
 
Kochana cóż to jest 2 miesiące. Ja już parę lat tak żyje, że mój teraz już mąż wpada do domu tylko na chwilę. Nie jest lekko, ale co można zrobić? Przecież nie siądę i nie będę płakać cały czas...
 

Podobne tematy

Do góry