reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test 14dni po stosunku??

Dołączył(a)
24 Grudzień 2017
Postów
12
Witam serdecznie!
Kochaliśmy sie z dziewczyna na drugi dzien po okresie, na chwile bez zabezpieczenia, nie doszedłem w niej...musiałem jeszcze troche reka stymulować i dopiero doszedłem...wiec nie wyszedłem w ostatniej chwili...w dodatku dziewczyna robiła TEST po 14 dniach od stosunku...(dosyc dobry) wyszedł negatywny...ma jeszcze trzy dni do spodziewanej miesiączki jednakże nie czuje zadnych objawów...jej cykl mie był za bardzo regularny...czy sa jakies szanse na ciąże? :)
Pozdrawiam Forumowiczów!
 
reklama
Rozwiązanie
Hubert, to róbcie codziennie po dwa-trzy testy i jak wydacie na nie setki złotych, to może wreszcie do Was dotrze, że ciąży nie ma.
I na przyszłość myślcie głowami, a nie...
Wydaje mi sie, ze twoja dziewczyna nie jest w ciąży pamiętajac poprzedni post, jednakże jesli miesiączka nie przyjdzie powtórzyłabym test dla spokoju. Może isc rowniez na bete wtedy będziecie wiedziec juz czarno na białym. A tak na przyszłość, jesli nie planujecie potomstwa to lepiej zadbac o dobre zabezpieczenie :)

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Zaraz zostanę zjechana przez moderację, ale muszę to napisać. Zamiast zakładać kolejny taki sam temat sprawdź jak dochodzi do zapłodnienia. Poważnie, taka wiedza przyda się Wam teraz i na przyszłość. Jak mogło dojść do zapłodnienia skoro nasienia nie było w pochwie? Test wyszedł negatywny, po co tyracie sobie niepotrzebnie głowę? Nakręcacie się wzajemnie, nie dziwi mnie zatem, że okres się spóźnia. Wyluzuj, okaz jej wsparcie to okres się pojawi. I na litość, zainwestujcie w jakąś antykoncepcję, bo Ci dziewczyna osiwieje.
 
reklama
Do góry