reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test 5 dni przed terminem miesiączki

Dziewczyny ile tu jest kresek? Czy te testy się mylą, kupię na jutro z Rossmana ale nie wiem co myśleć..... Pink superczuły....
 

Załączniki

  • IMG_20221029_092942.jpg
    IMG_20221029_092942.jpg
    199,1 KB · Wyświetleń: 190
reklama
Ja się boje cieszyć, w poniedziałek na rosmanowskim był cień, później kupiłam te, wczoraj niby coś się pojawiło, ale dziś też widzę 2... Oby to nie trefny test....
najpewniej będzie zrobić betę, ale możesz tez kupić jeszcze dwa inne testy jeśli nie ufasz tym Pink:) ja wczoraj zrobiłam z innej firmy i biel, dziś Pink i tez biało. Zostało trzy dni do @ i tracę nadzieje. Za Ciebie natomiast trzymam kciuki❤️❤️
 
najpewniej będzie zrobić betę, ale możesz tez kupić jeszcze dwa inne testy jeśli nie ufasz tym Pink:) ja wczoraj zrobiłam z innej firmy i biel, dziś Pink i tez biało. Zostało trzy dni do @ i tracę nadzieje. Za Ciebie natomiast trzymam kciuki❤️❤️
Dziękuję. Ja też 3 dni przed. Dziś mi te cienie ciemnieją, ale masz rację zrobię innej firmy jutro rano. Dziękuję za odpowiedź i życzę 2 wyraźnych kresek ♥️
 
reklama
Ja używałam Pink ale strumieniowy i ani razu nie pokazał mi złego wyniku. Raz robiłam płytkowy to wyszedł mi negatywny gdzie strumieniowe pokazały już dwie kreski.
 
Do góry