reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test beta HCG czy nie za wcześnie?

reklama
teraz mam bardziej taka brązowa wydzielinę, taka jakby ciągnąca, ale bez przesady maz… Na podpasce tez nie ma tego dużo zaledwie plamka, bardziej na papierze, przy wycieraniu i tez nie ma tego dużo. Zawsze jak dostawałam okresu to po zobaczeniu różowego śluzu godzinę później była full miesiączka….
A badałas może wtedy bęte? Ja trochę nie wiem co myśleć, beta ujemna coś na kształt miesiączki ale nie wiem czy nią jest ..

Po prostu poczekaj czy się rozkręci
 
A już myślałam, że mam w miarę pewne czy ciąża jest czy jej nie ma… No nic zobaczę czy okres się rozkręci czy może to plamienie na ostatnia chwile 😅😁
No nic nie jest pewne, bo objawy przed okresem, jak i na samym początku ciąży są praktycznie identyczne.

Jedynie testy, a najbardziej wyniki bety są w stanie wykluczyć lub potwierdzić ciążę.
 
No nic nie jest pewne, bo objawy przed okresem, jak i na samym początku ciąży są praktycznie identyczne.

Jedynie testy, a najbardziej wyniki bety są w stanie wykluczyć lub potwierdzić ciążę.
Dlatego jestem skołowana. Beta z dziś ujemna. Owulacja się mogła niby przesunąć chociaż szczerze wątpię. Chyba ciut znam swój organizm wiec uważam, ze owulacja była 8/9 max naprawdę… okres 23.03/24.03 powinien być, wiec bardzo mnie nie zdziwiło, ze przyszedł wcześniej, cykle mam raczej regularne 26-28 dni…. Nie wiem tez za bardzo jakim cudem z bety <2,3 miałaby wyjść ciąża 😳
 
reklama
teraz mam bardziej taka brązowa wydzielinę, taka jakby ciągnąca, ale bez przesady maz… Na podpasce tez nie ma tego dużo zaledwie plamka, bardziej na papierze, przy wycieraniu i tez nie ma tego dużo. Zawsze jak dostawałam okresu to po zobaczeniu różowego śluzu godzinę później była full miesiączka….
A badałas może wtedy bęte? Ja trochę nie wiem co myśleć, beta ujemna coś na kształt miesiączki ale nie wiem czy nią jest ..
Plamienie miałam 6 dni przed okresem, 4dni przed okresem wyszedł mi pozytywny test i na 3 dni przed poszłam na betę
Najlepiej poczekaj dwa dni i jeśli to implantacja to powinna beta już wyjść
 
Do góry