reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Beta hCG

reklama
W jakim celu test był wykonywany?
Jeśli w celu wykrycia ciąży, to w którym dniu cyklu (i przy jak długich cyklach)?
 
W takim wypadku wszystko jest możliwe.
Jeśli dostaniesz @ - może świadczyć o ciąży biochemicznej.
Jeśli nie dostaniesz @ - powtórz wynik po 3 dniach (powinien być wzrost o 114%,co by świadczyło o prawidłowej ciąży)

Miałaś cykl monitorowany? Możliwe jest, że do zapłodnienia doszło później i implantacja dopiero co nastąpiła stąd niski wynik.
 
Wynik pow. 5 można uznać za pozytywny.
Moim zdaniem negatyw - zwłaszcza 1 dzień po terminie @
Doczytałam na innym wątku, że test wyszedł Ci pozytywny ....
Nie umiem się w takim razie ustosunkować ... zwłaszcza przy tak niskiej becie ...
Ew... powtórz wynik.....lub zadzwoń do laboratorium czy przypadkiem nie zjedli cyfry lub 2 przez wynikiem.
 
Beta powyzej 5 to ciąża.
Wiec odpada
W dniu spodziewanej miesiączki o wiele wyzsza by była
Chyba ze cos Ci sie przesunelo ale watpie
Zrob jeszcze raz.
Moze biochemiczna ciąża
 
Beta powyzej 5 to ciąża.
Wiec odpada
W dniu spodziewanej miesiączki o wiele wyzsza by była
Chyba ze cos Ci sie przesunelo ale watpie
Zrob jeszcze raz.
Moze biochemiczna ciąża

A może mi się coś faktycznie przesunęło.. od 6 dni kontroluje temperaturę i cały czas od 36,9 do 37,5 a jestem zdrowa
 
A może mi się coś faktycznie przesunęło.. od 6 dni kontroluje temperaturę i cały czas od 36,9 do 37,5 a jestem zdrowa
Ja miałam temp. 37 utrzymującą się do pierwszego dnia @
Inna sprawa, że mierzenie temp. nie przez cały cykl jest bez sensu. Wyniki nie są miarodajne ...
 
Dla mnie mierzenie temperatury jest bez sensu ja w ciąży nie bylam i mialam czasem 36 a czasem 37
A poza tym teraz tak mysle ze ciaza jest niemożliwa w Twoim przypadku bo jak test mogl wyjsc a beta negatywna jak beta pierwsza wychodzi zawsze szybciej niz test
 
reklama
Ja mialam ponizej 2 w 5-6 tygodniu... W laboratorium popelniono blad... Powtorny test pokazal 13000... A wmawiano mi ze nie jestem w ciazy... Powtorz test...
Aktualnie jestem w 22 tygodniu i wlasnie Mala kopie :)
 
Do góry